Wątek: Promocja na telefon stacjonarny

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
    Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    1. To jest pytanie do BOK Play - zapraszam do Play24 w celu utworzenia zgłoszenia, jeżeli będzie taka możliwość, zostanie udzielona odpowiedź w tym zakresie.

2. Pytanie j.w.

3. Jeżeli chciałbyś przedłużyć umowę, należy uaktualnić dane z dowodu, podczas np. odbioru przesyłki od Kuriera - dane w umowie będą odbiegać od danych z nowego dowodu.

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez widmot Zobacz posta

czy mogę prosić o podesłanie regulaminu tej oferty?
    naprawdę play podpisze w niej ze mną umowę bez utrwalania dowodu?
    to nie jest umowa kredytowa lub/i subsydiowana?
    Oferta Cennikowa nie posiada Regulaminu promocji. Opłacamy wszystko zgodnie z cennikiem Usług. Nie posiadamy rabatów i usług dodanych jak w przypadku oferty promocyjnej.
    Jest to Umowa na czas nieokreślony - z miesięcznym okresem wypowiedzenia.
    Do tego należy doliczyć opłatę za przyłączenie do sieci Play 260 zł - ponieważ tutaj nie otrzymujemy rabatu na taką czynność.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Cytat Zamieszczone przez xaviero Zobacz posta
    Oferta Cennikowa nie posiada Regulaminu promocji. Opłacamy wszystko zgodnie z cennikiem Usług. Nie posiadamy rabatów i usług dodanych jak w przypadku oferty promocyjnej.
    Jest to Umowa na czas nieokreślony - z miesięcznym okresem wypowiedzenia.
    Do tego należy doliczyć opłatę za przyłączenie do sieci Play 260 zł - ponieważ tutaj nie otrzymujemy rabatu na taką czynność.

ale ja nie proszę o Regulamin promocji, tylko o regulamin oferty. przecież jeśli podpisuje z play umowę na abonament za 50 zł to musi byc regulamin tej oferty. uprzejmie proszę o podesłanie mi go, bo na stronie go nie widzę
    nie pytam o rabaty, tylko ogóle zasady wspólpracy. moze odnosi sie do tego jakis ogólny regulamin, nie wiem. proszę mi podesłać link do tego, co obowiązuje

1. To jest pytanie do BOK Play - zapraszam do Play24 w celu utworzenia zgłoszenia, jeżeli będzie taka możliwość, zostanie udzielona odpowiedź w tym zakresie.
    uprzejmie służę. miałem te niebywałą przyjemność rozmawiać z konsultantami w BOK za drakońskie pieniądze, a przełączyli mnie chyba do wszystkich działów, bo nikt nie znał odpowiedzi na moje, proste przecież, pytanie.
    czego się zatem dowiedziałem:

1.
    żaden konsultant w ogóle nie słyszał o nakładce i danych nadmiarowych
    jeden powiedział zirytowany, że bierze się przecież tylko imię, nazwisko i pesel, ale na pytanie dlaczego regulamin nakazuje zgodę na przetwarzanie zdjęcia i rysopisu, powiedział, że zawsze biorą skan całego dowodu

2.
    różne wersje na temat skanowania i ksero
    -że to zależy od salonu
    -że dowód wgrywa się do systemu, a do umowy i tak załącza się kopię dowodu osobistego

3.
    przyczyny kserowania
    - żeby zweryfikować czy to ja... - 'a w umowie z cennikiem bez pormocji, z abonamentem za 50 zl, nie musicie weryfikowac czy to ja? ' brak odpowiedzi konsultanta
    -żeby skierowac to do firmy windykacyjnej - 'przeciez wystarcza moje dane, nie będą mnie przeciez po wzroście szukać' - brak odpowiedzi konsultanta

4.
    a teraz hit!
    jest różnica między utrwalaniem i przetwarzaniem!
    czyli to zdanie regulaminu: W przypadku braku takiej zgody zawarcie Umowy będzie możliwe tylko i wyłącznie w ramach Cennika (oferta podstawowa).
    oznacza, że play i tak robi ksero dowodu, które załączy do umowy
    a jedynie nie skanuje dowodu do systemu

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Najnowszy dowód, NIEMA już podpisu, adresu, a zdjęcie ledwo widoczne...

Cytat Zamieszczone przez jerzy.zach Zobacz posta
    Najnowszy dowód, NIEMA już podpisu, adresu, a zdjęcie ledwo widoczne...
    no własnie. czyli kopia nijak może służyć do weryfikacji: skoro ani zdjęcia nie widać ani podpisu nie można porównac.
    po co zatem go kopiować, skoro stanowi to ryzyko wycieku danych i UODO mówi, że jets to zła praktyka?
    żadnych plusów, same minusy

Cytat Zamieszczone przez widmot Zobacz posta
    ale ja nie proszę o Regulamin promocji, tylko o regulamin oferty. przecież jeśli podpisuje z play umowę na abonament za 50 zł to musi byc regulamin tej oferty. uprzejmie proszę o podesłanie mi go, bo na stronie go nie widzę
    nie pytam o rabaty, tylko ogóle zasady wspólpracy. moze odnosi sie do tego jakis ogólny regulamin, nie wiem. proszę mi podesłać link do tego, co obowiązuje
    Jeżeli skorzystasz tylko z Abonamentu nie objętego Promocjami, obowiązuje Ciebie cennik w którym wszystko zostało wyjaśnione.
    To jak w przypadku gołego Prepaida. Korzystamy na warunkach opisanych w Cenniku i na warunkach Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych.

proszę wybaczyć, ale nie życzę sobie takiego traktowania
    od początku wprowadzaliście mnie w błąd

przecież nieprawdą jest, że:

Bez zgody zgodnie z warunkami Promocji, jest to oferta Cennikowa:
    https://www.play.pl/resources/pdf/20...A_07062018.pdf
    Z Abonamentem 50 zł
    bo i tak robicie ksero dowodu. tylko nazywacie to utrwalaniem, a nie przetwarzaniem

po co pisać w regulaminie bzdury, że bez zgody na utrwalenie można wziąć ofertę bez promocji, skoro wtedy i tak kopiuje się dowód?

cytuję: Regulamin świadczenia Usług Telekomunikacyjnych przez P4 Sp. z o.o. dla Abonentów

§ 4. Wymagane dokumenty
    1. Umowa może zostać zawarta po udokumentowaniu przez potencjalnego Abonenta:
    a) w przypadku osób fizycznych: tożsamości i aktualnego miejsca zamieszkania oraz
    dokumentów potwierdzających możliwość wykonania zobowiązań wobec Operatora.
    Lista wymaganych dokumentów jest dostępna na stronie WWW Operatora oraz
    w Punktach Sprzedaży P4
    3. Z przedłożonych stron dokumentów zawierających dane niezbędne do zawarcia Umowy
    Operator sporządza kserokopie.

https://www.play.pl/resources/pdf/Re..._abonentow.pdf

znowu pojawia się kwestia interpretacji, czym są dane niezbędne...
    naprawdę, Barej by się uśmiał

poza tym
    jakie zmiany planuje PLAY w związku z wchodzącym od marca dowodem elektornicznym?
    przecież wtedy ksero jest już w ogóle jakims absurdem

Lista dokumentów wskazana jest tutaj:
    https://www.play.pl/pomoc/dokumenty/...fizycznej.html
    Punkt 2 i nie chodzi tutaj o Dowód tożsamości czy Paszport.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów