Wątek: Telefon Obłsuga Klienta

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Telefon Obłsuga Klienta

Dziś miałem dziwny telefon z Obsługi Klienta 790500500. Dzwoniono tak krótko, że nie zdążyłem odebrać.. W play24 mam ustawione, że nie wyrażam zgody na komunikacje telefoniczną i inne. W jakiej sprawię BOK miałby dzwonić ?

Z ofertą, miałem to samo (nawet pisałem tu o tym na forum) Play chyba tak marnie stoi, że już czujki do nich puszcza żeby Ci oddzwonili

Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez borginex Zobacz posta
    Dziś miałem dziwny telefon z Obsługi Klienta 790500500. Dzwoniono tak krótko, że nie zdążyłem odebrać.. W play24 mam ustawione, że nie wyrażam zgody na komunikacje telefoniczną i inne. W jakiej sprawię BOK miałby dzwonić ?
    Moze z zapytaniem o nowej ofercie przygotowanej specjalnie dla Ciebie?

Ja mam telefon na kartę "Konto rok ważności" czy jakoś tak to się zwie. Chyba, że dzwonili z propozycja abonamentu, który nie jest mi potrzebny.

Hardcore Player
    A może chcieli Ci dać promocję 100 GB na 3 miesiące za darmo ? Tylko warunek, że trzeba wyrazić na przyszłość zgodę na komunikację elektroniczną i propozycje ofert

Gdzie w play 24 można ustawić aby nie dzwonili? Sam bym sobie też to ustawił z chęcią.

Ponownie miałem telefon z Obsługi Klienta. Tym razem odebrałem i cisza nic nie było słychać i się rozłączyło.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez borginex Zobacz posta
    Wszystko Jasne, dzwonili, ale się dopatrzyli ze nie chcesz, wiec sie rozłączyli, TWÓJ WYBÓR..

Dzisiaj kolejny telefon tym razem nie byłem w domu i nie wziąłem ze sobą komórki.

Uprawnienia umieszczania postów