Wątek: Aktualizacja huawei p10 c.d.

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Aktualizacja huawei p10 c.d.

Wracając do tematu który został zamknięty pomimo braku mojej zgody. Chciałem wam przekazać nowe wieści na temat aktualizacji oprogramowania w Playu. Mineły kolejne 3 miesiące i jak aktualizacji do oreo nie było tak nadal jej nie ma. A telefon nadal pracuje na androidzie nugat i poprawkach zabezpieczeń że stycznia 2018.
    Nie chodzi żeby dostawać natychmiast każdą aktualizacje producenta choć huawei wydaje je co miesiąc i w ostatniej aktualizacji zostało wydane GPU turbo to raczej wątpię że kiedykolwiek je dostanę do swojej P10. Według mnie play nie powinien mieć dostępu do oprogramowania bo oni są tylko osobami które sprzedają telefonu producentów i producent powinien tylko się tym zajmować bo jak widać operatorzy się nie potrafią się tym zajmować. A poprawki zabezpieczeń powinny być natychmiastowe wydawane niezależnie od woli operatora bo to jest w końcu bezpieczeństwo naszego telefonu a także naszego portfela.

Wstyd po prostu żenada żeby nie mogli przez rok czasu aktualizacji zrobić ostatni raz przedłużyłem umowę to jest kpina z klientów!!!!

To prawda szybciej chyba wymienię telefon niż dostanę "nowego" androida a już nie długo starego bo android pie powoli się zaczyna pojawiać a tym bardziej zaskakuje fakt że wersje dla litów od huawei wydali w nie całe 3 tygodnie żenada totalna. Mamy w końcu telefonu z duże pieniądze a mamy wsparcie gorsze w playu niż użytkownicy tańszych telefonów w tej sieci.

Uprawnienia umieszczania postów