Wątek: Aktualizacja huawei p10 c.d.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Aktualizacja huawei p10 c.d.

Wracając do tematu który został zamknięty pomimo braku mojej zgody. Chciałem wam przekazać nowe wieści na temat aktualizacji oprogramowania w Playu. Mineły kolejne 3 miesiące i jak aktualizacji do oreo nie było tak nadal jej nie ma. A telefon nadal pracuje na androidzie nugat i poprawkach zabezpieczeń że stycznia 2018.
    Nie chodzi żeby dostawać natychmiast każdą aktualizacje producenta choć huawei wydaje je co miesiąc i w ostatniej aktualizacji zostało wydane GPU turbo to raczej wątpię że kiedykolwiek je dostanę do swojej P10. Według mnie play nie powinien mieć dostępu do oprogramowania bo oni są tylko osobami które sprzedają telefonu producentów i producent powinien tylko się tym zajmować bo jak widać operatorzy się nie potrafią się tym zajmować. A poprawki zabezpieczeń powinny być natychmiastowe wydawane niezależnie od woli operatora bo to jest w końcu bezpieczeństwo naszego telefonu a także naszego portfela.

Wstyd po prostu żenada żeby nie mogli przez rok czasu aktualizacji zrobić ostatni raz przedłużyłem umowę to jest kpina z klientów!!!!

To prawda szybciej chyba wymienię telefon niż dostanę "nowego" androida a już nie długo starego bo android pie powoli się zaczyna pojawiać a tym bardziej zaskakuje fakt że wersje dla litów od huawei wydali w nie całe 3 tygodnie żenada totalna. Mamy w końcu telefonu z duże pieniądze a mamy wsparcie gorsze w playu niż użytkownicy tańszych telefonów w tej sieci.

Kochana sieć PLAY...od tygodnia mam zaktualizowaną aplikację banku, która w nowszych funkcjach wymaga stosowania minimum Android 7.2.1. Niestety ja dalej rzędzę na 7.0....Czy ten telefon ma ekran dotykowy i jest jeszcze w miarę nowym modelem marki Huawei???? TAK. Więc ŻĄDAM w końcu aktualizacji telefonu bym przez aktualizację banku nie musiał zmieniać przez to telefonu !!!! Oreo byłoby spełnieniem marzeń ale już się przyzwyczaiłem, że telefon brandowany jest ostatnim złem dla was i nie dotykacie się ich...Ostatni raz kupiłem telefon w tej formule....

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Romek1982 Zobacz posta
    Kochana sieć PLAY...od tygodnia mam zaktualizowaną aplikację banku, która w nowszych funkcjach wymaga stosowania minimum Android 7.2.1. Niestety ja dalej rzędzę na 7.0....Czy ten telefon ma ekran dotykowy i jest jeszcze w miarę nowym modelem marki Huawei???? TAK. Więc ŻĄDAM w końcu aktualizacji telefonu bym przez aktualizację banku nie musiał zmieniać przez to telefonu !!!! Oreo byłoby spełnieniem marzeń ale już się przyzwyczaiłem, że telefon brandowany jest ostatnim złem dla was i nie dotykacie się ich...Ostatni raz kupiłem telefon w tej formule....
    Nie istnieje Android 7.2.1. Po drugie, Radek już to tłumaczył na filmie. Xaviero, moderator też to pisał - ważna jest parametryzacja modemu. Lepszy jest 7.0 z modemem sparametryzowanym przez Radka, niż 8.0 bez parametryzacji.
    Ostatnio edytowane przez giaur ; 16-11-2018 o 18:55

Prosze play o konkretną odpowiedź czy mają zamiar dać aktualizację do oreo dla p10 vtr-l29c738b210 czy nie przypominam że był to nie dawno flagowy telefon, który występował w reklamach play itd. na który sie zdecydowało dużo abonentów kosztem większego abonamentu na dłuższy okres bo inaczej rozumie to jako zwykłe naciąganie i narażanie klientów na ataki na nieaktualny system zabezpieczeń

Miałem One Plus X od producenta, na bieżąco aktualizacje, poprawki, wszystko śmigało bez zająknięcia. A tu od stycznia 2018 przez 11 miesięcy NIC !!! Przestań giaur bronić ciągle Play bo niestety ich podejście, pewnie i inne problemy powodują, że wygląda to tak właśnie jak wszyscy piszą. Bronienie się, że jest parametryzacja modemu i załatwia sprawę to tylko wymówka, bo już miałem P10 na serwisie z powodu błędów w oprogramowaniu i zjadało baterię z 50 % do 0 % w kilka minut. Ogólnie miałem jazdę kiedyś z telefonami brandowanymi, bo wiecznie były ociągnięcia ale to co robią z modelem P10 to już przechodzi wszelkie pojęcie. Np. Apple przynajmniej raz w miesiącu wrzuca aktualizację poprawek błędów i nowe funkcje nawet dla starszych modeli i to się nazywa dbanie o klientów ! Powinni zabronić brandowania telefonów pod karą, bo niestety po kilku miesiącach sprzęt staje się niebezpieczny z punktu bezpieczeństwa dla samego użytkownika ! Tak być nie może i poszukam w necie czy prawo nie stanowi inaczej, bo tu inaczej się nie da.

Czy to jest forum play? Raczej kolejna żenada kolejne olewactwo abonentów ,ignorancja.Prosze rzecznika firmy lub osobę upoważnioną do publicznego odniesienia się do zadanych pytań na forum ponieważ to nam sie należy to z naszych abonamentów bierzecie ka
    sę.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Gotic Zobacz posta
    Czy to jest forum play? Raczej kolejna żenada kolejne olewactwo abonentów ,ignorancja.Prosze rzecznika firmy lub osobę upoważnioną do publicznego odniesienia się do zadanych pytań na forum ponieważ to nam sie należy to z naszych abonamentów bierzecie ka
    sę.
    Forum nie jest oficjalnym kanałem kontaktu z siecią Play.

Czyli co jest oficjalne w sieci play? Bo z tego co wiem to informacji o aktualizacjach też nie udzielają "proszę czekać urządzenie samo powiadomi" tylko moje od roku o niczym nie powiadamia a huawei wypuścił już chyba z 6 albo lepiej aktualizacji do p10!!!!! Więc darujcie sobie mądrości tylko konkrety proszę !!!!!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów