Wątek: Aktualizacja huawei p10 c.d.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
    Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @Gotic regulamin tego forum mówi wyraźnie, że nie informujemy o terminach aktualizacji telefonu.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Gotic Zobacz posta
    Czyli co jest oficjalne w sieci play? Bo z tego co wiem to informacji o aktualizacjach też nie udzielają "proszę czekać urządzenie samo powiadomi" tylko moje od roku o niczym nie powiadamia a huawei wypuścił już chyba z 6 albo lepiej aktualizacji do p10!!!!! Więc darujcie sobie mądrości tylko konkrety proszę !!!!!
    Witaj. Oficjalny kontakt do sieci Play jest tu: https://p4.play.pl/pl/mobilne/kontakt.html - masz tam również adres e-mail do rzecznika prasowego. Możesz napisać maila, jeśli coś ciebie dręczy.

Witam was wszystkich otóż play wreszcie wypuściło androida oreo dla huaweia p10 po ponad pół roku. Aktualizacja ma poprawki zabezpieczeń z października oraz dostajemy odblokowanie twarzą. Aktualizacja jest oznaczona symbolem vtr-l29 8.0.0.361(C738)

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez radocha26 Zobacz posta
    Witam was wszystkich otóż play wreszcie wypuściło androida oreo dla huaweia p10 po ponad pół roku. Aktualizacja ma poprawki zabezpieczeń z października oraz dostajemy odblokowanie twarzą. Aktualizacja jest oznaczona symbolem vtr-l29 8.0.0.361(C738)
    Mówiłem, że Radek z zespołem działa. Modem sparametryzowany być musi.

Cytat Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
    Mówiłem, że Radek z zespołem działa. Modem sparametryzowany być musi.
    Tak może być ale takie rzeczy powinni załatwić w ciągu do dwóch miesięcy a nie ponad pół roku

Mam p10 kupioną w play, ale aktualizacji żadnej nie dostałam. Jak myślicie za ile można się jej spodziewać?

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez radocha26 Zobacz posta
    Tak może być ale takie rzeczy powinni załatwić w ciągu do dwóch miesięcy a nie ponad pół roku
    Proszę nie oczerniać

Ludzie, ludzie Play rozdaje update! Po tylu postach, lamentach w końcu jest ! Sprawdziłem dziś aktualizacje i jest ! Właśnie zasysam Emui 8.0, kompilacja C738. Szkoda, że tyle czasu to trwało ale w końcu coś się dzieje od stycznia na moim P10.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów