Wątek: Można kupić oficjalnym kanałem 1000GB w pre-paid?

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Można kupić oficjalnym kanałem 1000GB w pre-paid?

Kończy mi się umowa z obecnym operatorem i postanowiłem jej nie przedłużać, bo Play daje u mnie lepszy sygnał i osiągi. Kolega polecił mi ciekawe oferty internetowe na Allegro, sam skorzystał i sobie chwali:
    1. STARTER PLAY INTERNET NA KARTĘ 222 GB LTE: Usunięte
    2. PLAY INTERNET 2G 3G LTE NA KARTĘ 1000GB / 300 dni: Usunięte
    Moje pytanie, czy to są legalne oferty Play? Chciałem takie startery nabyć w oficjalnym salonie Play, ale gość zrobił okrągłe oczy, nawet skonsultował się z kierownikiem i byli mocno zdziwieni, twierdzą, że nie ma czegoś takiego w ofercie i nigdy nie było. Jednak widziałem, że taki net działa w Play, testowaliśmy razem ze kolegą u mnie. Może konsultanci w salonie nie znają wszystkich ofert? Proszę o wyjaśnienie, co to za promocja, jak z tego skorzystać, gdzie można w Play zakupić.
    Ostatnio edytowane przez xaviero ; 18-10-2018 o 13:21 Powód: Usunięcie aukcji allegro

Nie jestem w stanie potwierdzić Ci, czy te oferty to oficjalne oferty firmy. Przyznam, że też pierwszy raz widzę coś takiego. Zweryfikuję tę informację i wrócę do Ciebie z odpowidzią.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Można kupić oficjalnym kanałem 1000GB w pre-paid?

To taka prywatna "promocja" handlarza z a...gro, doładuje kartę tak, żeby uzyskać przykładowe 222 GB, a potem część kasy odzyskuje SMS premium i mu się opłaca interes. Jak chcesz się dowiedzieć więcej to sprawdź historię połączeń tej karty sim kolegi na play 24.
    Ostatnio edytowane przez xaviero ; 18-10-2018 o 13:22 Powód: Usunięcie cytowania

To nie jest dedykowana oferta Play Internet. Play internet nie działa w 2G. Skąd 1000GB - to trzebaby sprawdzić indywidualnie na koncie klienta, skąd mu się wzięła taka ilość. Można to kupić, jednak nie daję żadnej gwarancji, że usługa będzie działała prawidłowo.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Ostrzegam przed tego typu aukcjami, mój znajomy kupił wykorzystał 100 gb, następnie lejek około 2mb, takie typu oferty pojawiają się i znikają, później trzeba szukać swoich pieniędzy...

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    To nie jest dedykowana oferta Play Internet. Play internet nie działa w 2G. Skąd 1000GB - to trzebaby sprawdzić indywidualnie na koncie klienta, skąd mu się wzięła taka ilość. Można to kupić, jednak nie daję żadnej gwarancji, że usługa będzie działała prawidłowo.
    Nie potwierdzasz, nie zaprzeczasz i perełka "można kupić", ale nie dajesz gwarancji. Handel idzie hutrowo, a Play nie wie skąd handlarze biorą 1TB na sprzedawanych kartach, jak to jest możliwe. Może robią to na kartach z taryfami głosowymi? Tam GPRS/EDGE działa. Albo jakieś bardziej prymitywne oszustwo/przekręt jak sugerują przedmówcy. Oferty typu fatamorgana internetowa, kupują, działa i nikt nie wie jak. Najmniej zaś sam Play
    Ostatnio edytowane przez Dorotea ; 18-10-2018 o 20:06

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez Wesoły Romek Zobacz posta
    Kończy mi się umowa z obecnym operatorem i postanowiłem jej nie przedłużać, bo Play daje u mnie lepszy sygnał i osiągi. Kolega polecił mi ciekawe oferty internetowe na Allegro, sam skorzystał i sobie chwali:
    1. STARTER PLAY INTERNET NA KARTĘ 222 GB LTE: Usunięte
    2. PLAY INTERNET 2G 3G LTE NA KARTĘ 1000GB / 300 dni: Usunięte
    Moje pytanie, czy to są legalne oferty Play? Chciałem takie startery nabyć w oficjalnym salonie Play, ale gość zrobił okrągłe oczy, nawet skonsultował się z kierownikiem i byli mocno zdziwieni, twierdzą, że nie ma czegoś takiego w ofercie i nigdy nie było. Jednak widziałem, że taki net działa w Play, testowaliśmy razem ze kolegą u mnie. Może konsultanci w salonie nie znają wszystkich ofert? Proszę o wyjaśnienie, co to za promocja, jak z tego skorzystać, gdzie można w Play zakupić.
    nadal oferują..podejrzewam ze moga byc to jakieś limity pracownicze, kiedys cos podobnego tez było...

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Brak nowych wpisów w wątku.
    Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW do Moderatorów: Jahu lub Xaviero wątek zostanie ponownie otwarty.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów