Wątek: Samsung Galaxy S9+ Brand Play Aktualizacje

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68

Question Samsung Galaxy S9+ Brand Play Aktualizacje

Witam mam pytanie posiadam od tygodnia od państwa po przedłużeniu umowy.Mam pytanie co ile wypuszczacie akutalizacje np łatek zabezpieczeń mamy październik a ja dalej w telefonie łatki na sierpień gdzie ludzie bez brandu maja już na październik

Hardcore Player
    W Play to jest loteria z tymi łatkami zabezpieczeń a w Niemczech mają już na Październik 2018 łatki zabezpieczeń a Play dalej do tyłu już 2 miesiące Ja też mam S9+ od Play ale już bez brand Play także wszystko jest na bieżąco 2 godziny w serwisie Autoryzowanym Samsunga i po kłopocie. Wszystko zgodnie z prawem i za zgodą Samsung Polska Gwarancja jest nadal producenta.

Tu jest wszystko na bieżąco pokazane kiedy kto co dostał

https://www.sammobile.com/firmwares/...plus/SM-G965F/
    Ostatnio edytowane przez XMAREKK30 ; 17-10-2018 o 14:05

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez XMAREKK30 Zobacz posta
    W Play to jest loteria z tymi łatkami zabezpieczeń a w Niemczech mają już na Październik 2018 łatki zabezpieczeń a Play dalej do tyłu już 2 miesiące Ja też mam S9+ od Play ale już bez brand Play także wszystko jest na bieżąco 2 godziny w serwisie Autoryzowanym Samsunga i po kłopocie. Wszystko zgodnie z prawem i za zgodą Samsung Polska Gwarancja jest nadal producenta.

Tu jest wszystko na bieżąco pokazane kiedy kto co dostał

https://www.sammobile.com/firmwares/...plus/SM-G965F/
    Czy zgodne z gwarancją to jest nie do końca pewne. Rzecznik Samsunga wypowiadał się w tej sprawie i miał inne zdanie.

Cytat Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
    Czy zgodne z gwarancją to jest nie do końca pewne. Rzecznik Samsunga wypowiadał się w tej sprawie i miał inne zdanie.
    Ciekawe ile jeszcze lat będziesz powtarzał w każdym temacie w kółko te same stare wypociny? Pewnie do samej śmierci. Swojej, albo naszej.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
    Powiem tym razem to inaczej, kup sobie telefon Samsunga takiej średniej klasy i dopiero się wypowiadaj czy można czy nie czy zgodnie z prawem czy nie bo póki co nie jesteś w temacie w ogóle , także daj sobie z tymi tekstami, bo od iluś lat w kółko to samo wypisujesz a niczym nie potwierdziłeś swojej teori aaa jest teoria

Tym razem Play faktycznie zamulił z aktualizacjami i jest dwie do tyłu

Dziś pojawiła się najnowsza wersja z poprawkami z października.

Hardcore Player
    Brawo Play za tak szybką reakcje Potwierdzam wyszła takowa aktualizacja

I poraz kolejny jesteśmy do tyłu z aktualizacją...

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez ynsiwy Zobacz posta
    I poraz kolejny jesteśmy do tyłu z aktualizacją...
    Radek zrobi. Radek K. z zespołem
    Ostatnio edytowane przez giaur ; 10-12-2018 o 20:48

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów