Wątek: Samsung Galaxy S9+ Brand Play Aktualizacje

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58
    Hardcore Player
    PS co właściwie znaczy na twoim ostatnim zrzucie ? Wyjaśnij niewiedzącym
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poz porawek .png
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	13.0 KB
ID:	7256

Czy to znaczy że jedziesz na systemie którego poziom bezpieczeństwa jest z października 2016 ??

Player
    Panowie/Panie to nie jest temat na pogawędki o zabezpieczeniach systemu Android tylko o aktualizacjach S9+. Odwiedzający ten wątek chcą się dowiedzieć czegoś na temat aktualizacji S9+ a nie wasze pogaduchy.

Bez urazy ..... ale takie sprawy to na PW.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    PS co właściwie znaczy na twoim ostatnim zrzucie ? Wyjaśnij niewiedzącym
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poz porawek .png
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	13.0 KB
ID:	7256

Czy to znaczy że jedziesz na systemie którego poziom bezpieczeństwa jest z października 2016 ??
    Ta data nie dotyczy systemu, tylko firmware producenta procesora i płyty głównej telefonu, w tym przypadku Qualcomma. Wszystkie telefony na tym SoC mają tą samą wersję, od Androida jest to zupełnie niezależne, tak samo jak i od producenta telefonu. To coś, jak BIOS komputera, poprawki Windowsa nijak się mają do wersji BIOS
    Ostatnio edytowane przez giaur ; 20-01-2019 o 14:45

Player
    Wczoraj zaktualizowałem S9+ do Pie 9.0 . Powiem tak , że po jednym dniu testowania moge stwierdzić : zmieniły się ikony , częściowo menu oraz tryb nocny ( rewelacja ). Bateria póki co na podobnym poziomie co 8.0 - chociaż trzeba poczekac , może się ułoży pod nowy system. Najważniejsze to rozmowy po LTE - szybkość wybierania numeru znacząco się poprawiła.
    Brawo dla PLAY za szybką aktualizację ( na pozostałą trójkę operatorów ludzie psioczą bo nadal nie mają żadnego info planowanej aktualizacji ).

Hardcore Player
    Radek z zespołem dobrze parameryzuje. Prężnie działa Play. Prężnie.

Hardcore Player
    Działa prężnie jak nie wiem co ale może w zatrudnianiu do reklam naszych aktorów.Chwała im za to że wydali niedługo po XEO 9.0 Pie , bo inaczej byli by na ostatnim miejscu tej kolejki i było by nie wesoło

Mnie telefon działa idealnie i nie potrzebuje tego jak mówisz" Radek z zespołem dobrze parameryzuje " ahh szkoda gadać

Hardcore Player
    Po dłużej przerwie Play wydał aktualizacje około 350 mb z łatkami zabezpieczeń na Luty 2019. Lepiej z Lutego niż wcale

https://www.sammobile.com/firmwares/...U2CSB9/262095/

Player
    Od 3 dni już są poprawki z marca, więc nie jest tak źle Spośród W4 to PLAY najszybciej wypuszcza aktualizacje.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów