Wątek: Samsung Galaxy S9+ Brand Play Aktualizacje

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43
    bst01: idąc Twoim tokiem rozumowania proponuję Ci zainstalować avasta np. wersję z 2010r wyłączyć aktualizacje, bo co to za AV którego trzeba aktualizować...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Hardcore Player
    Programy ochronne i antymalware dostępne sa równiez na telefony z Androidem. Czy nie lepiej zainstalować sobie taki pakiet zamiast pisać przez cały rok tony postów pt. kiedy wyjdą "łatki bezpieczeństwa' na mój telefon ? Albo zmieniać model telefonu na inny tylko dlatego że nie nie przychodzą na niego słynne 'łatki bezpieczeństwa' ?

Na szczęście 95% użytkowników telefonów nie zwraca na to uwagi albo tak jak ja raz na pół roku, korzystają i mają problem z głowy. Zamiast cierpieć na bezsenność z powodu braku 'łatek zabezpieczeń' do swojego telefonu jak by nie było innych problemów na świecie.

Jakie bzdury piszesz. Antywirus bez dostępu do telefonu zrobionego przez root urządzenia nie zrobi Ci kompletnie nic!!! Więc instalowanie tego nie ma kompletnie sensu Możesz sobie sprawdzić swoje pliki na karcie lub aplikacje ze sklepu Play(co robi również sam sklep Play).

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów