Wątek: Samsung Galaxy S9+ Brand Play Aktualizacje

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66
    Hardcore Player
    Rybus85 nie wiem co mam Ci napisać ale w Łodzi znają ten temat z automatyczną jasnością , tzn zamiast regulować prawidłowo to daje na opór i stąd wypala się ekran w szybkim tempie. Kiedy ucek przesadza to przesadza ale jak by kity wstawiał to by mu w ogóle nie wymieniali na nówkę sztukę i tak samo z Huawei Mate 20 Pro. Ja na razie nie wgrywam 9.0 póki nie wyjdzie jakaś aktualizacja poprawki

Tylko dziwi mnie to że na tyle osób tak naprawdę tylko tak jak piszesz w Łodzi znają temat i u Łucka na kanale. Wszędzie w internetach cisza...

Na tego Łucka bym nie zwracał uwagi. Dla mnie typowy atencjusz liczący na lajki pod filmami. Nikt na forach nie zgłasza tego problemu. Niemcy dostali dużo wcześniej niż w PL i tam też nikt takich problemów nie zgłaszał

Nie zdziwił bym się jak by sam ustawił wyświetlacz na maxa i czekał aż się wypali.
    Mam 9 od dnia wyjścia na Niemcy, zrobiłem debrand i nie mam żadnych problemów. Po prostu już miałem dość czekania na play.

Tak samo zrobił z Mate 20 PRO. Jak do niego pisałem to wielce oburzony ^^

Hardcore Player
    Ja nie twierdze że Łucek to mówi prawdę , bo sam mam S9+ już dłuży czas i póki co nic się nie wypaliło na ekranie a cały czas jadę na Automacie jeśli chodzi o jasność. Nie instalowałem jeszcze Pie 9.0 bo po tym filmiku trochę się przestraszyłem że tak szybko mu się wypalił ekran i to na czarnym motywie, gdzie nie powinno być miejsca. Nie jedno słyszałem że Samsung nie za bardzo chce wymieniać wyświetlacze z wypalonymi ekranami , zwalając na złe użytkowanie. Wiadomo że AMOLED i OLED są podatne na wypalanie poprzez trzymanie jedną treść przez dłuży czas, to sam widziałem w sklepie ale że jasność większa też wpływa na wypalenie tego nie wiedziałem , może coś się zmieniło w tej kwestii , tego nie wiem ?? Może macie większą wiedzę w tej kwestii to podzielcie się informacją
    Ostatnio edytowane przez XMAREKK30 ; 10-01-2019 o 23:08

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez XMAREKK30 Zobacz posta
    Ja nie twierdze że Łucek to mówi prawdę , bo sam mam S9+ już dłuży czas i póki co nic się nie wypaliło na ekranie a cały czas jadę na Automacie jeśli chodzi o jasność. Nie instalowałem jeszcze Pie 9.0 bo po tym filmiku trochę się przestraszyłem że tak szybko mu się wypalił ekran i to na czarnym motywie, gdzie nie powinno być miejsca. Nie jedno słyszałem że Samsung nie za bardzo chce wymieniać wyświetlacze z wypalonymi ekranami , zwalając na złe użytkowanie. Wiadomo że AMOLED i OLED są podatne na wypalanie poprzez trzymanie jedną treść przez dłuży czas, to sam widziałem w sklepie ale że jasność większa też wpływa na wypalenie tego nie wiedziałem , może coś się zmieniło w tej kwestii , tego nie wiem ?? Może macie większą wiedzę w tej kwestii to podzielcie się informacją
    Myślę, że tu wchodzi kwestia parametryzacji modemu.

Jest i on i parametryzacja modemu A co ta bzdura ma do wypalenia ekrany? Pewnie giaur na smog też mówi że to wina parametryzacji modemu ^^

To jest problem z parametryzacją musgu

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
    Myślę, że tu wchodzi kwestia parametryzacji modemu.
    Ale teraz zabłysłeś hehehehhe. Co ma jedno do drugie Giaur ??? Cały czas mowa jest wypalającym się ekranem po aktualizacji do Pie 9.0 a
    nie problem zasięgiem. Giaur zanim coś napiszesz zastanów się dwa razy

Pozdrawiam wszystkich

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów