Wątek: Nielimitowany internet dla biura - Przywrócenie prędkości.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Nielimitowany internet dla biura - Przywrócenie prędkości.

Tak więc, od wczoraj próbuje uruchomić pakiet przywracający prędkość. Pakiet włącza się na dosłownie 1-2 min, po czym dostaje sms że limit został wykorzystany. Jakim cudem zostało wykorzystane 100 czy 200 gb w ciagu minuty? Nie jest to możliwe, tymbardziej korzystając z komputera w normalny sposób i nic nie ściągając.

Dodatkowo, z powodu małego opóźnienia z faktura, użyłam przycisku Deklaracja Wpłaty, mam czas do 16.10, żeby zaksięgowały Wam się pieniądze a nie moge nawet wykonać połączenie na infolinie. Zrobiłam kilka zgłoszeń, nikt nie oddwania. To jakiś niesmieszny żart. W momencie dzwonienia pod *600 czy 790600600 czy inny numer Waszej infolini w słuchawce brzmi głos "Prosimy o kontakt z obsługą klienta". Ciekawi mnie, w jaki sposób mam się skontaktować, skoro połączenia z infolinia nie działają - na inne numery moge dzwonić bez problemu.

Kwestia internetu też jest dla mnie niezrozumiała, dostaje jednego sms że pakiet został aktywowany a minute później drugiego, że prędkość spada do 1 mb na sekunde...

Dzień dobry, czy poza informacją o spadku prędkości internet rzeczywiście zwolnił? Posiadasz numery tych zgłoszeń?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Tak, internet wraca do normy na dosłownie 1-2 minuty, potem dostaje sms o spadku predkosci i faktycznie predkośc spada do tego stopnia że ledwo daje rade tu napisać post .

Oto numery zgłoszeń:
    199325959
    199315968
    199211957

Nie mogę nawet zadzwonić na Waszą infolinie, a na kontakt konsultanta czekam od wczoraj.

Dziękuję, przekaże zgłoszenia do weryfikacji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Będe wdzięczny, szczególnie że na koncie play 24 pakiet widnieje jako włączony. I prosiłabym o kontakt pod numerem telefonu ktory jest podany w zgłoszeniu ponieważ 2gi dzień nie moge pracować, z racji predkości internetu, a nazwa Formuła BIZNES jest chyba dla określonej grupy klientów którzy nie na pokaz biorą taki pakiet internetu tylko zwyczajnie go potrzebuja. Pozdrawiam.

Rozumiem, poczekaj proszę na rozwiązanie. Również pozdrawiam!
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

W jakim czasie mozna sie spodziewać, żeby ktoś do mnie oddzwonił, bo czekanie kolejny dzień to troche nieporozumienie, tak samo to że nie moge wykonać połączenia na infolinie. Nie mam ochoty czekac przy telefonie jak na zbawienie....

Trudno mi powiedzieć, zgłoszenia są rozwiązywane najszybciej jak to możliwe ale z kolejnością wpływu.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

2 godziny ,minęły, nadal brak telefonu, zgłoszeń otworzylem z kazdego numeru po 3, to jest jakiś żart co wyprawiacie! Mam Play360 i gdzie ta priorytetowa obsługa zleceń? Za co płace 20 zł miesiecznie?

- - - Updated - - -

Skoro w Play24 Pokazuje mi że Pakiet mam włączony i że moge włączyć kolejny i go włączam to prosze mi wytłumaczyć dlaczego nie działa! I PROSZE O KONTAKT ZE MNĄ BO OD 2 DNI NIKT NIE RACZYŁ ODDZWONIC A JA NA INFOLINIE ZADZWONIĆ NIE MOGE GDYŻ MI TĄ OPCJE CHYBA ZABLOKOWALIŚCIE !

Tak jak wyżej pisałam, zgłoszenia są rozwiązywane z kolejnością wpływu, dopiero kiedy Konsultant znajdzie rozwiązanie będzie się z Tobą kontaktował.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów