Wątek: zgłoszenie lokalizacji BTS

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    Cytat Zamieszczone przez dawid1999 Zobacz posta
    najlepiej zrób zgłoszenie na play24 i opisz sytuacje dokładnie i ci zadzwonia i powiedza bo oni w systemie maja informacje o nadajnikach innych operatorów i jak dasz im propozocyje zeby antety z play były to oni to sprawdza przez dział techniczny
    Już napisałem to dostałem taką odpowiedź jak napisałem na początku
    .

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    Jakby ktoś miał problemy ze zdjęciami to podrzucam z Google, mogą być nieaktualne (2013 r).
    Załącznik 6977....... Załącznik 6978

Tego masztu nie ma w bazie Btsearch, jest w bazie pozwoleń UKE. Na maszcie są anteny Orange (wszystkie pasma). BTW, Jakimś wyjściem oprócz montażu tam anten Playa jest póki co zakup startera pomarańczowych, nadajnik w dobrej lokalizacji i pod ręką.

Tak o ten nadajnik chodzi... Jak widać jest wysoko postawiony.... Nie długo wrzucę najnowsze zdjęcia to każdy sobie zobaczy jakie anteny są zamontowane (Orange już są)
    Ostatnio edytowane przez pawelek0410 ; 11-10-2018 o 14:57

Ja opowiem jak jest u mnie z stacja bazowa sieci play otóz wszystko przebiegło prawidłowo dzien przed budowa masztu własciecielka posesjii nie zgodziła sie na maszt i co przyjechał burmistrz zaplacil za wszystkie rzeczy i teraz tak sie odbilo na mojej wsi ze powiedzieli ze moja wies przez 5 lat wogole nie będa brali pod uwage dodam ze do najblizszej stacji bazowej od domu mam 4km jak juz nie będzie roomingu krajowego będe w czarnej ***** i zostanie mi przeniesc numer do orange poniewaz mimo ze 4km od domu jest stacja bazowa orange i tmobile to jest lepszy zasieg niz na playu to nie jest taka prosta sprawa ze o tak wam wybuduja babka 50 pare lat i sie nie zgodzila jak przywiezli wszystkie rzeczy goscie sie ******li zadzwonili do kierwonika przyjechał był burmistrz i za rzeczy zaplacili

Hardcore Player
    To prawda teraz z terenem w dobrej lokalizacji jest ogromny problem, jeżeli jakaś firma ma duży plac w dobrym miejscu to nie chce go udostępnić bo zawsze go sobie jakoś zagospodaruje. A o terenach budowlanych lepiej nie wspominać bo każdą cenę dosłownie przebiją devloperzy. Pozostaje szczere pole.
    W tym przypadku może być jeszcze aspekt biznesowy praktycznie to w każdym jest. Play jak wiadomo ma umowę roamingową z Orange i może powiedzieć że sprawę zasięgu ma tam załatwioną przez maszt wspólnika, a na maszcie są wszystkie technologie i niezłe anteny. Więc w zasadzie po co mają się tam pakować ze swoim sprzętem ?

Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    Play jak wiadomo ma umowę roamingową z Orange i może powiedzieć że sprawę zasięgu ma tam załatwioną przez maszt wspólnika, a na maszcie są wszystkie technologie i niezłe anteny. Więc w zasadzie po co mają się tam pakować ze swoim sprzętem ?
    Tak. Ale np nie daleko ( około 20km) jest maszt w Jastrzebi ( SZY4403 ) . Maszt należy do Networks ( do T-M) ale Play posiada tam swoje anteny...
    Tak szczerze szkoda że na tym nadajniku nie ma anten Play ponieważ jak już wspomniałem, zasięg z pewnością by poprawiło w okolicy... Ogólnie on występuje ale nie wszędzie... na zewnątrz budynków ok ( zazwyczaj 3/4 siły sygnału jest) ale wewnątrz budynków właśnie korzysta z tego nadajnika( Orange) lub w ogóle jest brak zasięgu...
    Tak jak napisałem wyśle zdjęcia tego nadajnika w nocy oraz za dnia..

Mam taką nadzieje że kiedyś pojawią się anteny Play na tym nadajniku... Czas pokaże.

Dzień dobry. Tak wygląda nadajnik zdjęcia zrobiłem dzisiaj.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20181016_153743.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	25.0 KB
ID:	6995
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20181016_153818.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	22.5 KB
ID:	6997
    Załączone miniatury Załączone miniatury IMG_20181011_212455.jpg  
    Ostatnio edytowane przez pawelek0410 ; 16-10-2018 o 19:19