Wątek: zgłoszenie lokalizacji BTS

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

zgłoszenie lokalizacji BTS

Dzień dobry!
    Ostatnio napisałem takie zgłoszenie
    Cyt"
    Dzień dobry! Mam takie pytanie czy jest kiedyś możliwość żebyście zamontowali swoje anteny na nadajniku w miejscowości Kowala powiat Radomski. Dodam że w okolicy zasięg macierzysty występuje ale nie wszędzie, bardzo dużo luk zasięgu oraz całkowitego brak zasięgu często też przełącza na roaming krajowy.. Ten nadajnik jest bardzo wysoko na górce więc na pewno by poprawiło zasięg w okolicy
    Podaje dokładny adres tego nadajnika GPS: 51,322500,21,066111
    Dodam również że Orange ( ich nr wewnętrzny ID: 6162 Kowala-Stępocina, 203511 ) posiada już anteny na tym nadajniku. Więc dlaczego Play tam nie ma? Przecież można wykorzystać nadajnik dobrze postawionym miejscu.
    Zgłosiłem lokalizację tego nadajnika na stronie https://budujemy.play.pl/ żadnego odzewu nie dostałem...
    w razie "w" mogę zrobić zdjęcia jak daleka widoczny jest ten nadajnik ( z niektórych miejsc nawet 15-20 km) ponieważ on w nocy świeci ( działa)
    Dziękuje za odpowiedź"

Dostałem taką odpowiedź
    Cyt" Informuję, że na chwilę obecną nie planujemy wybudowania w tej okolicy nadajnika.
    Natomiast jeżeli istnieje możliwość, wykorzystania już istniejącej wieży transmisyjnej, prosimy o przesłanie dokładnej
    lokalizacji wraz ze zdjęciami.
    Na stronę którą Pan wspominał wcześniej - www.budujemy.play.pl.
    Proszę się nie martwić, że nie dostał Pan odzewu, gdy tylko prześle Pan wymienione dane, powinien dostać Pan odpowiedź."

Tylko tak się składa że w.w stronie nie można dodawać zdjęć? Więc jak mam to zrobić? Czy pracownik Play nie ma najmniejszego pojęcia że nie można wysłać zdjęć na w.w stronie?

Pozdrawiam

Hardcore Player
    Zrób tak jak przewiduje procedura. W korporacji się nie myśli (ile razy mam pisać) tylko wykonuje procedury.
    Wypełnij formularz, przypnij pinezkę, na szczęście jest pole do komentarza gdzie można dodać kilka zdań. Zdjęcia trzeba umieścić na zewnętrznym serwerze typu fotosik czy postimage i podać linki. Nie mogę zapewnić że ktoś je będzie chciał obejrzeć, a decyzja czy zakładać swoje anteny będzie zależała od tego czy można tam liczyć na 10 stałych klientów.
    Acha, i potwierdź procedurę że nie jesteś robotem bo inaczej nikt Ci nie uwierzy.
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; 10-10-2018 o 18:04

Ale po co dodawać zdjęcia BTS NetWorks w Kowali stoi, można sobie go obejrzeć na mapach Google, w Play na pewno ją znają . Strona Play służy do zgłaszania nowych lokalizacji na terenach prywatnych.

Hardcore Player
    Kod:
    można sobie go obejrzeć na mapach Google
    ale to wymaga pewnego wysiłku i trzeba mieć w korpo dostęp do internetu i Google,
    Kod:
    w Play na pewno ją (ten nadajnik) znają
    kazali sobie przysłać zdjęcia widocznie nie wiedza jak wygląda bo nie jest ich. Jeżeli należy do Networks! to T-M się nie zgodzi.
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; 10-10-2018 o 19:05

Hardcore Player
    @pawelek0410: dorzuć zdjęcia nocne

Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    [ [/CODE] kazali sobie przysłać zdjęcia widocznie nie wiedza jak wygląda bo nie jest ich. Jeżeli należy do Networks! to T-M się nie zgodzi.
    Raczej to nie nadajnik Networks! Ponieważ tam nie ma żadnej informacji że należy do sieci Networks. Nie mam pojęcia do kogo należy ten nadajnik... Wiem tyle że od nie dawna Orange miało tam pozwolenia UKE... I faktycznie zasięg przez to się poprawił... I często właśnie korzysta właśnie z tego nadajnika.

- - - Updated - - -

Po 2 na stronie budujemy.play.pl tam nie można nawet dodać " ?, ! ', ; itd' więc link do jakiś zdjęć odpadają... Po 2 tam jest napisane cyt' Opis zabudowań występujących na zgłaszanej lokalizacji i sąsiednich działkach.' więc?

Cytat Zamieszczone przez cinek1963 Zobacz posta
    Ale po co dodawać zdjęcia BTS NetWorks w Kowali stoi, można sobie go obejrzeć na mapach Google, w Play na pewno ją znają .
    Ten nadajnik nie należy do Networks... Przynajmniej tak pisze na stronie btsearch.
    Po 2 T-M tam nie swoich anten... Zamontowane anteny są tylko Orange.
    Proszę niech sobie każdy zobaczy.
    Ostatnio edytowane przez pawelek0410 ; 10-10-2018 o 19:48

Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    Wypełnij formularz, przypnij pinezkę, na szczęście jest pole do komentarza gdzie można dodać kilka zdań. Zdjęcia trzeba umieścić na zewnętrznym serwerze typu fotosik czy postimage i podać linki. Nie mogę zapewnić że ktoś je będzie chciał obejrzeć, a decyzja czy zakładać swoje anteny będzie zależała od tego czy można tam liczyć na 10 stałych klientów
    Dodałem pinezke, dodałem opis, napisałem cyt' '
    Opis zabudowań występujących na zgłaszanej lokalizacji i sąsiednich działkach.'
    10 klientów na pewno się znajdzie nawet o wiele wiele więcej tak jak wcześniej napisałem nadajnik jest wysoko postawiony z daleka widać nawet 15 czy 20 km więc pokryć duży teren na pewno by pokryło... Więc 10 osób to z pewnością się znajdą.
    Ostatnio edytowane przez pawelek0410 ; 10-10-2018 o 19:55

Hardcore Player
    Jakby ktoś miał problemy ze zdjęciami to podrzucam z Google, mogą być nieaktualne (2013 r).
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kowala-Stępocina Orange 203511_b.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	70.0 KB
ID:	6977....... Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kowala-Stępocina 203511_a.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	88.0 KB
ID:	6978

Tego masztu nie ma w bazie Btsearch, jest w bazie pozwoleń UKE. Na maszcie są anteny Orange (wszystkie pasma). BTW, Jakimś wyjściem oprócz montażu tam anten Playa jest póki co zakup startera pomarańczowych, nadajnik w dobrej lokalizacji i pod ręką.
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; 11-10-2018 o 11:57

najlepiej zrób zgłoszenie na play24 i opisz sytuacje dokładnie i ci zadzwonia i powiedza bo oni w systemie maja informacje o nadajnikach innych operatorów i jak dasz im propozocyje zeby antety z play były to oni to sprawdza przez dział techniczny

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów