Wątek: Koniec umowy - co dalej?

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Koniec umowy - co dalej?

Kilka dni temu doładowałam konto ostatnim obowiązkowym doładowaniem. Umowa na MIXa była podpisywana przez moją mamę więc ja nie jestem właścicielką numeru. Jak wygląda procedura zmiany właściciela numeru? Można teraz iść do salonu i od razu ten numer przepiszą na mnie czy jak? Dodam, że na razie nie będę chyba brała nowego telefonu, więc MIX chyba jest niepotrzebny.

W celu przeniesienia numeru na inną osobę należy udać się do salonu sieci PLAY. W jednym salonie musi znaleść się zarówna osoba na którą numer ma zostać przeniesiony jak i obecny właścicel numeru, tylko wtedy będzie można dokonać cesji.

A jest jakiś konkretny termin do kiedy trzeba się zgłosić w salonie po ostatnim doładowaniu w MIXie jeśli nie chce się już kontynuować MIXa tylko przejść na kartę?

Hardcore Player Awatar m@rtin
    Cytat Zamieszczone przez karolina92 Zobacz posta
    A jest jakiś konkretny termin do kiedy trzeba się zgłosić w salonie po ostatnim doładowaniu w MIXie jeśli nie chce się już kontynuować MIXa tylko przejść na kartę?
    Nie ma konkretnego terminu, umowa przeszła na czas nieokreślony, bez obowiązku doładowań. Tylko należy pilnować ważności konta, aby nie stracić numeru.

Mam pytanie ile doladowań szybciej mogę wziąść nowy tel?

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player
    Taka opcja powinna pojawić się na 6 doładowań przed zakończeniem umowy

Cytat Zamieszczone przez m@rtin Zobacz posta
    Nie ma konkretnego terminu, umowa przeszła na czas nieokreślony, bez obowiązku doładowań. Tylko należy pilnować ważności konta, aby nie stracić numeru.
    Czyli teraz mogę doładowywać nawet za 5 zł a niekoniecznie 30 zł? I ten numer mogę iść przepisać na mnie w trochę późniejszym terminie, tak?

Uprawnienia umieszczania postów