Wątek: Uruchomienie nadajnika

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 106
    Player
    Cytat Zamieszczone przez kuba_bed Zobacz posta
    To i ja się dołączę - pozwolenie na budowę niedawno na szczęście uzyskane. Jak sytuacja w lokalizacji Łódź, ul. Skrajna?
    Sam siebie zacytuję, ale... Jak tam postępy prac? Bardzo mnie ciekawi co tam powstanie (strefa ograniczonej wysokości budowli ze względu na bliskość lotniska) i jaką zrobi robotę po uruchomieniu w okolicy

Hardcore Player
    @Kacper Kwiatkowski w Rawiczu działają dwie stacje bazowe Play z kompletem 4 pasm LTE i agregacją. Z jakiego pasma LTE korzystasz, jakie masz parametry sygnału, z którym BTS-em Play się łączysz?, Pokaż DL/UL z godzin wieczornych.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Cytat Zamieszczone przez lukasz9103 Zobacz posta
    Witam, chciałbym zapytać na kiedy jest planowane uruchomienie nadajnika Play (26006) ID: SUS7003, Kurów, dz. nr 2972. Nadajnik fizycznie już jest postawiony od prawie dwóch miesięcy, jednak na razie nie widać żadnej poprawy zasięgu. Pytanie czy też od razu będzie uruchomiony z obsługą LTE. Z góry dziękuję za informację.

Załącznik 7184
    Otrzymałem informację, że będzie jak najbardziej. Aktualnie czekamy tylko na przyłącz energetyczny .
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Wiadomo może kiedy zostanie uruchomiony nadajnik w Kleczkowie? Stoi już jakiś czas, ale nie pracuje. OST4461

Kiedy w rzeczniów nadajnik . 27-353

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    Otrzymałem informację, że będzie jak najbardziej. Aktualnie czekamy tylko na przyłącz energetyczny .
    obwieszczenie o odwołaniu od decyzji ustal. lokalizacji inwestycji celu publicznego " budowa stacji bazowej tel. komórkowej PLAY o nr. JSL7003A w Zarzeczu"

Dlaczego można odwoływać się w nieskończoność?
    http://www.bip.ires.pl/gfx/debowiec/...rg_15_2019.pdf
    Kiedy to się skończy?

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @Bartek4175 niestety nie mamy na to wpływu
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Hardcore Player
    Podziękuj sąsiadom i całej tej tłuszczy anty PEM. Widać twoi sąsiedzi i mieszkańcy tego terenu nie potrzebują stacji bazowej Plusa. Wola suwerena rzecz święta, krowy nie stracą mleka w tej okolicy a kóry nie przestaną się nieść. No i dzieci nie będą tam wam umierały na raka. Nie istotne że w tym rejonie nie ma stacji bazowej żadnego operatora, widać wy tam nie potrzebujecie zasięgu telefonii komórkowej. Niepojęte że w XXI w są takie miejsca i ludzie.

nie tylko u ciebie takie rzeczy u mnie na wsi zaczeli budowac maszt play bardzo fajnym miejscu niebyło domu po 3 miesiocach starsza pani zgłosiła to ze jaki sup buduja zrobiła taki protest zeby tego nadajnika nie wybudowac i nie wybuduja z powodu 80 latek bo nie i koniec maszt zrobiony dziura wykopana pod fundatemnt postawiony a tu lipa trzeba rozbierac maszt przez starszych ludzi ale niestety polski rząd nie wprowadzi tego i uke zeby budowac tam nadajniki gdzie trzeba ze ludzie sa bez swiata bo tak jest nie wszyscy maja telefony stacjonalne wiekszosc ma komórkowe ale nie i nie

Cytat Zamieszczone przez Fenek11 Zobacz posta
    Wiadomo może kiedy zostanie uruchomiony nadajnik w Kleczkowie? Stoi już jakiś czas, ale nie pracuje. OST4461
    Jest częściowo uruchomiony ale tymczasowo działa tylko UMTS/HSPA+ 900.

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów