Wątek: Stan darmowy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Stan darmowy

"SZCZEGÓŁOWE WARUNKI SKORZYSTANIA Z USŁUGI
    3. W ramach usługi jest możliwość:
    a) bezpłatnego wykonywania krajowych połączeń głosowych na numery w Sieci Telekomunikacyjnej P4 (nie
    dotyczy połączeń międzynarodowych, w roamingu międzynarodowym oraz na numery stacjonarne
    o podwyższonej opłacie, specjalne i audiotekstowe);"

Czy Virgin Mobile należy do sieci P4? Co za tym idzie jest możliwe wykonywanie połączeń za darmo w pakiecie "stan darmowy"?

Cytat Zamieszczone przez tarma Zobacz posta
    Co za tym idzie jest możliwe wykonywanie połączeń za darmo w pakiecie "stan darmowy"?
    do Virgin masz za darmo

Hardcore Player
    Już kiedyś było o tym wspominane. Stan Darmowy dotyczy połączeń i SMSów wysyłanych na wszystkie numery Play oraz operatorów wirtualnych podłączonych infrastrukturalnie do Play.

Mając Stan Darmowy zadzwonisz bezpłatnie do Virgin

Cytat Zamieszczone przez karlos20 Zobacz posta
    Już kiedyś było o tym wspominane. Stan Darmowy dotyczy połączeń i SMSów wysyłanych na wszystkie numery Play oraz operatorów wirtualnych podłączonych infrastrukturalnie do Play.
    Dziękuję za odpowiedź. Pytałam o to dwóch konsultantów Play odpowiedź ich brzmiała, że tylko Play i Redbull. Czyżby brak wiedzy?

Hardcore Player
    Rotacja konsultantów call center jest duża, więc prezentują różną wiedzę odnośnie ofert.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez karlos20 Zobacz posta
    A którzy to są??..

Jakiś czas temu pisałem, że mając Stan Darmowy z Play dzwoniąc do Virgin nie zapłacisz za rozmowę, ale chyba to się niedawno zmieniło, bo Virgin przeszedł na swoją platformę. Ktoś to potwierdzi?

zadzwoniłam testowo z mojego numeru z Odnową na numer w Virgin (jeszcze przez 3 miesiące mam na nim freemium a potem trzeba bedzie myslec co zrobić z tym numerem ) i nic nie pobrało z konta. Tyle, że ten numer jest jeszcze na starej platformie, nie wiem co by było gdyby był juz na nowej...

- - - Updated - - -

a mvno działający w oparciu o Play to: Virgin Mobile, Mobile Vikings, Vectra, Netia, IZZI, Inea no i był jeszcze uśmiercony ostatnio Folx.

No i sa oczywiście Red Bull Mobile i Fakt Mobile ale ich traktujemy bardziej jako taryfy w Play, no bo do przejścia do Faktu nie podpisujemy zadnego wniosku a wpisujemy kod (*163*12#) albo robimy to przez 24.play.pl

Cytat Zamieszczone przez Maja.T Zobacz posta
    albo robimy to przez 24.play.pl
    w jaki sposób można przejść do FAKT?
    Ostatnio edytowane przez 24bis24 ; 28-09-2018 o 20:48

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów