Wątek: Czy operator sieci Play może nie wydać Aktualizacji oprogramowania dla Moto Z2 Play?

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Czy operator sieci Play może nie wydać Aktualizacji oprogramowania dla Moto Z2 Play?

Czy może być tak że Play nie wyda Aktualizacji oprogramowania którą wysłał im producent urządzenia chodzi o model Z2 Play od Motoroli a Aktualizację oprogramowania dla niego to Androida Oreo 8.0 pytanie zadaje bo szukam rzetelnych informacji w tej sprawie

2. #
    Ta odpowiedź rozwiązuje mój problem!
    Wątek można zamknąć będzie udzielona mi przez was pomoc w innym wątku czekam właśnie na odpowiedź

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    Chyba jasno określiliśmy na forum, że nie informujemy o terminach aktualizacji itp. Tworzysz kolejny wątek na ten sam temat chyba nie tak się umawialiśmy?
    Przepraszam będzie udzielona mi pomoc w tej sprawie w innym wątku wasz moderator powiedział że wróci z odpowiedzą czekam właśnie na nią ten wątek do zamknięcia jest
    .

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Chyba jasno określiliśmy na forum, że nie informujemy o terminach aktualizacji itp. Tworzysz kolejny wątek na ten sam temat chyba nie tak się umawialiśmy?
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Ta odpowiedź rozwiązuje mój problem!
    Wątek można zamknąć będzie udzielona mi przez was pomoc w innym wątku czekam właśnie na odpowiedź

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    Przepraszam będzie udzielona mi pomoc w tej sprawie w innym wątku wasz moderator powiedział że wróci z odpowiedzą czekam właśnie na nią ten wątek do zamknięcia jest
    .

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Wątek zgodnie z prośbą zamykam.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów