Wątek: Tidal

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Tidal

Witam, dzisiejszego dnia mój numer został przeniesiony z Orange do Play, chciałem skorzystać z darmowego konta Play, które w ramach umowy przysługuje mi gratisowo na okres 24 miesięcy ale nie mogę się zalogować. Dostałem wiadomość z numeru TIDAL "..za chwile otrzymasz SMS z loginem i hasłem do aplikacji.." od tej wiadomości minęło już 10h i do tej pory nie otrzymałem loginu i hasła. Próbowałem zresetować hasło na aplikacji jak i stronie TIDAL podając w nazwie użytkownika swój nr telefonu ale to dużo nie zmienia, wyskakuje taki komunikat "Nie można wysłać informacji dotyczących hasła. Czy wpisałeś numer lub nazwę użytkownika poprawnie?". Jestem pewny w 100%, że dobrze wpisywałem swój numer, powtarzałem tą czynność kilkukrotnie lecz bez zmian. Proszę o pomoc odnośnie tej sprawy.
    Dziękuję, pozdrawiam

Mod Hardcore Player Awatar xaviero

Tidal

Spróbuj wejść na stronę tidal.com i skorzystać z opcji przypomnij hasło, zamiast adresu email wpisz swój numer telefonu w formacie 48xxxvvvxxx. Daj znać czy pomogło.
    Czasem warto poczekać 24h na aktywację wszystkich usług po przeniesienu numeru.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

@Marekos - w pierwszej kolejności spróbuj proszę skontaktować się z supportem Tidala. Możesz też zarejestrować zgłoszenie w Play24 ze zleceniem sprawdzenia Twojej subskrypcji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Nie wiem czy zrobiłem dobrze, na stronie TIDAL.com, była możliwość zalogowania się z play czy coś podobnego, wszedłem w ten nagłówek zalogowałem się za pośrednictwem facebook podałem numer itd. Tylko poprosili mnie o wybranie opcji jaka chce subskrybować. 19,99 albo 39.99 zł wziąłem oczywiście ta tańsza tak jak w umówię, następnie poprosili mnie o numer karty itd. Jestem teraz ciekaw czy zrobiłem to we właściwy sposób czy będę musiał teraz sam płacić za to. ;/
    Próbowałem wpisać na stronie numer telefonu z 48 i bez lecz na niewiele mi się to zdało :/

- - - Updated - - -

A niestety nie wiem w jaki sposób mogę sprawdzić to czy mój TIDAL jest połączony z kontem play czy czasem nie jest osobno ;/

@Marekos - zarejestruj zgłoszenie do Obsługi Klienta Play z pytaniem o Twoją subskrypcję. Możesz to zrobić przez Play24.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Hardcore Player Awatar czesacz
    Wybrałeś sobie płatną subskrypcję, czyli poza Play.

Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    Brak nowych wpisów w wątku.
    Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW do Moderatorów: Jahu lub Xaviero wątek zostanie ponownie otwarty.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów