Wątek: Internet "bez limitu"

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
    A co ty wnosisz do tego forum? Więcej niż nic, należysz do grupy płaczków którzy zamiast rozwiązać profesjonalnie problem z internetem wiecznie się użalasz i narzekasz. Chcesz mnie banować bo ja w przeciwieństwie do ciebie mam wiedzę o internecie mobilnym , sprzęcie, technologii i wiem jak z niej korzystać. Przy okazji dziele się tutaj nią z innymi, wielu skorzystało. Mam też własne zdanie na temat takich jak ty. Podchodzę obiektywnie do problemów a nie zwalam wszystko na operatora, tam gdzie wina lezy po jego stronie nie oszczędzam go .Rozumiem że ci się to nie podoba bo nie wpisuję się w nurt reprezentowany tutaj przez ciebie. Cóż twój niski poziom wiedzy nie pozwala na normalne, aktywne uczestnictwo na Forum więc ostatnie pól roku to jeden wielki lament w twoim wykonaniu jaki do Play kiepski we Wrocławiu. Ale to norma , na forach zawsze 95% ludzi to niezadowoleni krytykanci. Gdzieś muszą wylać swoje frustracje.

No właśnie żal tych ludzi co myślą jak wykupią abonament to internet ma hulać a tu zonk ,nawet po kablu zdarzają się przerwy a to jest mobilny uzależniony od wielu czynników i na pewno nie jest bez limitów więc sam temat tego wątku jest błędny i dzięki takiemu forumowiczowi ja kolega CINEK1963 można zaradzić problemom braku internetu.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @pawel1710 jeden Twój post tego typu już usnąłem to go powtrzyłeś. Zapraszam do przeczytania regulaminu forum który jasno te sprawy określa czy takie grafiki mogą być umieszczane czy nie. Bardzo proszę o zakończenie offtopic.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Player
    Te prośby to raczej powinieneś skierować do naczelnego trolla tego forum, a nie do mnie. Zróbcie z nim porządek, to będzie spokój.
    Ostatnio edytowane przez pawel1710 ; 15-08-2018 o 01:03

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Wątek zamykam.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów