Wątek: Play na Kartę odNOWA na RBM 5?

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
    Czyli koleżanka nie jest zwolenniczką posiadania RWK po przeniesieniu numeru od innego operatora?
    Woli skarbonkę wydać na sms premium niż zejść przez rok używalności do stanu jaki sama proponuje?
    Oczywiście ma koleżanka racje, każdy robi jak chce i niech tak pozostanie.

Hardcore Player
    @ Tomasz Bielski: zrób tak jak napisała koleżanka w #21, odżałuj te 5 zł na starter Faktu i tak Ci się opłaci. Najlepiej zrób to szybko, jutro już bo w Playu ciągle coś grzebią i może się okazać że nie działa. RBM 5 nawet w wersji tradycyjnej (bez kombinacji z kontem na rok) tylko tak jak Ty korzystasz 50 zł/ na 100 dni plus DIL to znakomita oferta.
    Kartę z OdNowa radzę zostawić, wykupione pakiety i tak masz na wieczność a w razie zmiany tracisz. Z taryfy internetowej PINK 9 możesz przejść na nowszą I.NK w której jedyną atrakcją jest pakiet za 50 zł z ważnością konta na rok, ale internetu mało i drogo. Kosz jest jakimś wyjściem skoro Play nie chce jej odświeżyć i dać coś więcej.
    Użytkownicy zaawansowani kombinują jeszcze RBM5 plus rok ważności ale jest to wersja mocno nieoficjalna i trochę kłopotliwa w uruchomieniu. Uważam że nie ma potrzeby ale jak napisano niech każdy uważa co chce.

Ukłony dla kol. Dorotea, skąd ona ma takie rewelacyjne informacje ? Lepsze niż moja infolinia płatna
    No i nie zapominajmy o promocji Faktu; na nowo zakupionym starterze za 5 zł jest 20 Giga netu na 3 miesiące. Trzeba chyba jeszcze wykonać pierwsze doładowanie za 5 zł i oczywiście wcześniej zarejestrować numer.

Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    Trzeba chyba jeszcze wykonać pierwsze doładowanie za 5 zł i oczywiście wcześniej zarejestrować numer.
    a po co skoro konto na nowo aktywowanym starterze Fakt wynosi 30 dni?

Hardcore Player
    Jeżeli wykorzysta bonus w ciągu 30 dni (prawdopodobne) to nie potrzeba. Mam taryfę Faktu od dawna ale w ręku nie miałem ich startera.

Będę wybierał się do Londynu mam Play Internet na kartę 9 zł to będę płacił w roamingu a jak z Internetem??

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów