Wątek: Lg g6 thinq

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
    Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    W Krakowie to możecie tylko protestującym oraz rządzącym miastem podziękować że jest taki stan rzeczy a nie inny.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

A co mnie to interesuje przeciesz ja mam umowe z playem podpisana a nie z miastem.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Gdyby miasto i mieszkańcy nie blokowali inwestycji to nie miałbyś problemów które masz.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Spoko rozumiem ale nie rozumiem tego ze mam umowe z Play i to oni odpowiadaja za zasięg ...nie powinno mnie ro interesować czy ktos coś blokuje czy nie ....

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez marcinokna86 Zobacz posta
    Spoko rozumiem ale nie rozumiem tego ze mam umowe z Play i to oni odpowiadaja za zasięg ...nie powinno mnie ro interesować czy ktos coś blokuje czy nie ....

Jahu kolega ma racje bo jako klient Play jego nie interesuje kto z kim ma zgrzyt a jako osoba płacąca abonament czy na kartę, powinna mięć zagwarantowany sygnał do rozmów albo do internetu.Jedno działa a drugie już nie i jak można mięć pretensje to nie do miasta Kraków a do Play bo to on świadczy usługi telekomunikacyjne a nie miasto

No wlasnie w końcu ktos madze mówi

To ja może dam "radę" co do baterii (posiadam LG G6). Powiem tak: telefon kupiony w grudniu. Na androidzie 7 bateria bez szału, ale znośnie jednak nie używam nadmiaru aplikacji i upiększaczy, a jeśli mogę wyłączyć jakieś zbędne badziewia typu zbędne apki, procesy to to robię.
    Po aktualizacji do 8 też bez jakiegoś efektu WOW jako by te niesamowite opcje zarządzania energią miały coś zmienić. Przez Always on display zawsze coś tam spadnie. Co zwróciło moją uwagę to, że zawsze duże zużycie miały "Usługi Google" - no po coś tam są jako trzon androida blabla.
    I tak z nudów szukając czy tak powinno być okazało się, że wiele użytkowników narzeka na drenaż baterii przez owe usługi. Ja wyłączyłam zezwolenie na nadpisywanie ustawień systemu przez usługi googla i na razie w opcjach baterii nie pokazują się lub są na poziomie 3% z wcześniejszych np. 10%/+ zużycia. Czy to jakoś pomoże, albo zaszkodzi? Na razie testuję Chyba jest spoko.
    Można to wyłączyć w: ustawienia > ogólne > aplikacje i powiadomienia > dostęp specjalny > zmień ustawienia systemu i usługi google na "nie".
    No i też możecie posprawdzać czy jakieś aplikacje nie pchają się do lokalizacji i powywalać je z zezwoleń apk

Polecam też zmienić skalowanie w ustawieniach programisty + jeśli komuś zależy na szybszym działaniu zaznaczyć automatyczne zabijanie aplikacji przy zamykaniu.

właśnie pobiera mi się jakaś aktualizacja oprogramowania z automatu nawet nie wiem co też coś macie?

Tez tak mam tylko ze pobrala mi sie juz wczoraj ....z tego co patrzyłem to sa tylmo poprawki z 1 sierpnia ....i pewnie jeszcze jakies *******y ....

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów