Wątek: Huawei E5573s-320 Problem

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43
    Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Masz możliwość przetestowania karty w innym urządzeniu?
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Oczywiście była wczoraj na urządzeniu E5573 i chodziła 12h i nic nie rozłączyło.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez kamil52201 Zobacz posta
    Tak, zrobiłem reset, ale to też nic nie dało. Ogólnie sprawa wygląda tak : Witam, internet podłączony, Ikony : Power,WiFi świecą się na biało, Mode na jasno niebieski, Voice nic, Signal świecą się trzy kreski. Podłączyć się mogę jedynie przez : 4G-Gateway BBD3-5G, przez 4G-Gateway BBD3 juz nie bo cały czas modem się wyłącza jak włączę jakąkolwiek strone, nawet tę do zalogowania się na stronie. Lecz przy BBD3-5G modem pracuje około 40min/1h i jakby sam automatycznie się wyłączał. Ikona mode zmienia się na czerwono. Dodam że to na pewno nie wina karty z Play, ponieważ mam jeszcze jeden taki sam router i na nim potrafi nawet ponad 40h działać. Przez USB nie moge się podłączyć do routera, nie czyta go i nie pojawia się w oknie "Mój komputer". Oczywiście przez "BBD3-5G" zalogowałem się do strony, http://192.168.8.1/html/home.html . Ale interesuje mnie dlaczego się rozłącza, z tamtym takiego problemu nie mam i dlaczego nie moge się połączyć przez "BBD3" ?
    najprościej to weż ten modem, podejdż do salonu, opisz usterkę i trudności, niech go sprawdzą, a może ma wadę ukrytą.. powodzenia.
    Ostatnio edytowane przez jerzy.zach ; 26-07-2018 o 11:45

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów