Wątek: Żart na dziś

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
    a możesz zacytować tutaj to pytanie?

Ze względu na dość specyficzny zakres mojego zgłoszenia nie chciałbym tu przytaczać konwersacji.
    Nie mniej jak jeszcze trochę to opublikuje wszystkie kwiatki.

Ale to coś w stylu
    "Dzień dobry. Czy mogą Państwo zablokować połączenia premium na moim koncie?"
    odpowiedź
    "Dzień dobry. Informujemy że blokada poczty głoswej będzie w przeciągu 2 dni roboczych. Oceń moje zgłoszenie zachęcam do 9 lub 8"

Hardcore Player
    Nic nadzwyczajnego, bot się pomylił. Systemy automatycznej odpowiedzi (wirtualny konsultant) są stale udoskonalane jak zapewnia P4Y.

Zgodnie z poradami na tym forum próbuj jeszcze raz, jest szansa że za którymś razem trafisz na autentycznego konsultanta ( żywą osobę zatrudnioną tam przez operatora), że zrozumie on treść i będzie chciał się pochylić nad Twoim zgloszeniem. W sumie musi być bardzo korzystny zbieg okoliczności coś jak trafienie 4-ki w totka, tak oceniam.

Ps. na ile oceniłeś tego bota ?

Raczej uważam że zamiera sztuka czytania ze zrozumieniem prostych tekstów. Po za tym Play antropomorfizuje boty dając im imiona i nazwiska? Bardziej tutejszych adminów o to bym podejrzewał.
    Zażądałem ponownego rozpatrzenia zgłoszenia i odpowiedzi na temat zobaczymy.
    No a na ile mogłem ocenić kwintesencje olewania?

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez wódz Zobacz posta
    szanowni państwo

uprzejmie informuje że w trybie błyskawicznym po 80 dniach została mi udzielona odpowiedź na zgłoszenie.

Radość byłaby jeszcze większa gdyby udzielona odpowiedź była na temat.
    Po 80 dniach jak mnie zapewniono zespół wielu specjalistów udzielił odpowiedzi na poziomie 20% zadanego pytania

wielki szacunek za jakość obsługi
    gratuluje szybkości

Hardcore Player
    Żart na dziś? Play ma najlepszą ofertę na rynku.

Też dobre

Mam kolejny kwiatek z wymiany korespondencji z pracownikami BOK
    To naprawdę wiele wyjaśnia

zależy nam na dobrym wrażeniu
    Mi by zależało na jakości obsługi ale skoro im zależy na wrażeniu pozostaje mi to skwitować ze nawet tego nie potrafią .

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów