Wątek: Kiedy internet domowy bez limitów?

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
    Ja tam wysysam za 10 zł/m-c i po 500GB z takimi prędkościami http://www.speedtest.net/result/7460049137 więc po co mi no limit za kupę kasy, jak mi te 500GB nie wystarczy to uruchomię kolejne 200-300GB za 5 zł/m-c. U mnie agregacja pasm LTE potrzebna i doskonale się sprawdza na E5186 czy MF980.

No tak u mnie 4GLTE u różowych zamula wszystkie nadajniki zapchane speedtest daje a w Play 130 mb/s
    Załączone miniatury Załączone miniatury Screenshot_20180711-155343.jpg  

Przykro ale pisałem że i u różowych może nie być tak różowo. Dobra rada, jak ci tak Play z...a to ty się przeproś z DIL na RBM na Kartę 5 i korzystaj. Nie ma sentymentów, te 200GB za 5 czy 15 na m-c, nie patrz na inne okoliczności. Trudno się przestawić ze 130Mb/s na te 4Mb/s u różowego. A może być jeszcze gorzej, oferta tania, bez limitu , dobrze się sprzedaje więc zapchane BTS-y stają się po woli normą.

Tak róża jest piękna ale ma kolce.

Ale czy zapchany różowy nie bedzie i tak szybszy niż sztucznie uciety plajowy 1Mb/s... Chyba że ktoś naprawde mało pobiera i te 100 gb wystarcza.

Nie byłbym taki pewien, widać ze za bardzo nie wiesz o czym piszesz. Pokazany screen z DL4Mb/s czyli już blisko tego 1Mb/s na lejku w Play. Już są lokalizacje gdzie T-mobile szybko zbliża się do tego 1Mb/s, tam gdzie w okolicy jest tylko LTE800 na BTS-ie kilku ssaczy na no limit w T-Mobile i mamy w szczycie takie prędkości. Komfort korzystania z internetu bez limitu z prędkościami 1-2Mb/s wątpliwy. Ja nie mam problemu ani z lejkami w Play ani z prędkościami i mam bez limitu za kilka piw na m-c więc po co mi byłoby potrzebne różowe bez limitu z np. 3-4Mb/s ? Szkoda czasu i kasy na energię , przy takich prędkościach komputer musiałby prażyć na okrągło 24h na dobę.

No tak u mnie 4GLTE u różowych i pasmo 1800 które i Orange korzysta maja odpalic 2600 i agregacja pasma będzie do Max 220 mb/s ale jak zaczną celowo przeciazac sieć to i tak będzie od 1 do 4 mb/s T mobile niczego nie gwarantuje czekam za odpaleniem 2600 ale w pazdzierniku hahahaha dopiero to Play szybciej może 800 pasmo odpali dodatkowo u mnie

- - - Updated - - -

Nie rozumiem tej polityki współpracy z orznij inaczej z Orange wiem że o konkurencji się tu nie porusza tematów ale Play mógłby dać te 250GB lub 300GB i ewentualnie bez automatu lejek do 2,3 mb/s przy bardzo mocnym przeciazaniu sieci narazie Play z opóźnieniem rozbudowuje swój macierzysty zasięg do 2020 roku oby im te plany się udaly

- - - Updated - - -

Play ogranicza internet bo nie mają mocnej siatki zasiegu własnego taką obrali politykę wewnatrz firmy może nowy CEO szef play to zmieni

Po 4 latach w Playu przeszedłem prawie 2 miechy temu do różowych i póki co jestem bardzo zadowolony, prędkości zależą od dnia i godziny ale poniżej 25 Mb/s jeszcze nie widziałem, średnio około 37-42. Ale najważniejszy jest ten spokój, że w piątkowy wieczór nie dostaniesz lejka po którym nawet YT rwie w 720p i brak konieczności czekania do nocy aby ściągnąć Forze - 100GB, inne gry podobnie a gdzie reszta??... Play dzisiaj jest dla osób które korzystają sporadycznie lub kombinują z kartami RBM, ja wolę płacić nawet 2x tyle nie mieć lejków i dobre transfery pozdrawiam Wszystkich

Ja tam wcale nie uważam, bym "korzystał sporadycznie", ale już nawet 70 GB na miesiąc spokojnie mi wystarcza. Grunt to wiedzieć, czego się potrzebuje i w co się wchodzi - bo ten "Miesiąc bez limitu" faktycznie brzmi myląco, zwłaszcza przy tak wąskim jak na obecne czasy lejku.

Konsola podpięty do internetu TV z youtube filmy online muzyka to 100GB to mało no Miesiąc bez limitu GB jest mylące niby bez limitu a przy lejku 1 mb/s połowa stron się nie otwiera za tą cenę 49 zł powinno byc totalnie bez limitów jak u różowych dzień bez limitu GB to limit 10GB tydzień bez limitu GB w play 30GB tak sieć Play zrobiła się jak Orange kosza klientów ile się da i jeszcze zasłaniają się regulaminem a w Abonamencie dodatkowe 100GB dają za 20 zł jednorazowo jak wykorzystasz podstawowy limit 100GB

- - - Updated - - -

Powinni zmienić swoją ofertę i strategie bo klienci odchodzic będą

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów