Wątek: Kiedy internet domowy bez limitów?

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
    Ty dalej nie rozumiesz wątek zamykam bo jak grochem o ścianę

Ja wszystko doskonale rozumiem, w Play na dzień dzisiejszy nie ma oferty abonamentowej internet no limit bez limitu prędkości i raczej nie zanosi się na to w krótkim czasie. I to jest sedno sprawy a moje propozycje dotyczą tych którym 100GB w abonamencie nie wystarcza. Wtedy pozostaje korzystać z usługi DIL w myśl zasady ze jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Niech Ci będzie

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Cytat Zamieszczone przez toto30 Zobacz posta
    Ty dalej nie rozumiesz wątek zamykam bo jak grochem o ścianę
    Autorem tego wątku jest kto inny i nie zgłaszał prośby o zamknięcie.

Pytanie tytułowe "Kiedy internet domowy bez limitów?" pozostaje bez odpowiedzi, nikt z Play nie jest zainteresowany udziałem w tej dyskusji.

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Moim zdaniem nie ma szans na prawdziwy nolimit skoro cały czas znajdują się chętni na nielimitowany Internet z limitem 100GB i lejkiem 1Mb/s. Po co mają się starać skoro masa ludzi nie czyta umów/regulaminów przez skorzystaniem z usługi i ładują się w niekorzystne oferty.

Dorotea poprostu muszą teraz zarabiać i budowac swoją sieć dopóki tego nie zrobią to będzie limitowany internet domowy do 100GB potem lejek do 1mb/s chodź wszędzie odpalaja 4GLTE ultra to nie ukrywam jakość i stabilność Internetu mają jak sieci kablowe przy tej agregacji pasma u mnie na 2 stacjach jest po 3 pasma 2600 2100 I 1800 każda agreguje mają odpalić 800 tylko kiedy obsługa klienta nie wie w Giżycku jest odpalone na jednej stacji Play myślę że limity zdejma dopiero jak swoją sieć w całym kraju rozbudowuja tak myślę kupili częstotliwości musi im się teraz to zwrócić kosztem klientów ale i Tak Play szybciej buduje bo T mobile budowa to fikcja ehh

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów