Wątek: Huawei P20 PRO - WiFi Calling

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Huawei P20 PRO - WiFi Calling

Dzień dobry.

Kiedy można się spodziewać aktualizacji dla P20 PRO z włączeniem funkcji WiFi Calling ?
    Padaczki K8 nawet to potrafią ...

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Przykro mi, nie posiadamy informacji o aktualizacjach oprogramowań do urządzeń.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Czyli brand Playa blokuje mi jedną z opcji telefonu tak ?

Cytat Zamieszczone przez PanBartosz Zobacz posta
    Czyli brand Playa blokuje mi jedną z opcji telefonu tak ?
    Tak brand Play to powoduje operator włącza i wyłącza te funkcję dla przykładu ja mam tą funkcję w Moto Z2 Play z Play ale nie działa choć ją się włącza bo Play blokuje

Kiedy można się spodziewać aktualizacji z włączoną funkcją ? Czy Huawei nie zapłacił tyle co LG czy Szajsung i wyłączyliście ?

Hardcore Player
    Ogólnie jak jest ta funkcja w telefonie to chyba trzeba ją uruchomić z tego co pamiętam ??? Jak nie masz w P20 PRO WiFi Calling to nie spodziewaj się jej tak szybko, bo jak by miała być to była by od razu z telefonem na start, tak mi się wydaje

Wiem, że jest ale dlaczego jest wyłączona

Hardcore Player
    Ale mnie nie chodziło że w telefonie ma być włączona bo to oczywiste sprawa ale bardzie chodzi mi o to że trzeba zadzwonić do Play i to oni muszą ją uruchomić , tak gdzieś czytałem

Cytat Zamieszczone przez PanBartosz Zobacz posta
    Kiedy można się spodziewać aktualizacji z włączoną funkcją ? Czy Huawei nie zapłacił tyle co LG czy Szajsung i wyłączyliście ?
    Play ci tego nie włączy bo nie po to to blokują by potem włączyć też mam w ustawieniach tą usługę też ją włączam ale nie działa czyli Play zablokował to tak samo jak z aktualizacją oprogramowania dla Moto Z2 Play nie ma do tej pory do tego mojej mamie mówili że będzie Oreo a znajomemu powiedzieli że nie dostali oprogramowania do opracowania wkurzyłem się i producent każe mi oddać urządzenie do serwisu Motoroli będzie debranding i ten cyrk się skończy z tą siecią dramat i metr mułu

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Łuki Zobacz posta
    Play ci tego nie włączy bo nie po to to blokują by potem włączyć też mam w ustawieniach tą usługę też ją włączam ale nie działa czyli Play zablokował to tak samo jak z aktualizacją oprogramowania dla Moto Z2 Play nie ma do tej pory do tego mojej mamie mówili że będzie Oreo a znajomemu powiedzieli że nie dostali oprogramowania do opracowania wkurzyłem się i producent każe mi oddać urządzenie do serwisu Motoroli będzie debranding i ten cyrk się skończy z tą siecią dramat i metr mułu
    Play ci nic nie zablokuje, jeśli będziesz posiadać wersję certyfikowaną przez zespół Radka. Ale ty zapewne zdjąłeś brand, chytry 2 razy traci.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów