Wątek: Czy Play myśli wypłacić odszkodowanie klientom których dane zostały upłynnione :).

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69
    Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Dorotea Zobacz posta
    Ale jak nic nic zrobi, to w razie czego musi tłumaczyć się, że nie jest wielbłądem. A jak wymieni dowód i zastrzega stary w BIK ma mocny argument dla sądu.
    w tym rzecz, teraz jest "dobry" okres na wymianę dokumentów... Ciekawe co zrobi operator jeśli na zgłoszenie odpowie za dwa tygodnie i stwierdzi proszę zastrzec dokumenty, a ja mam wczasy za 10k kupione, pokryją koszt anulacji? Płaczu dziecka,że jednak nie jedziemy?

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Takie drobiazgi już ich nie interesują. Są zobowiązani jedynie powiadomić, że doszło do wycieku danych klienta, gratis dorzucą formułkę, że im przykro i stale pracują nad poprawą standardów bezpieczeństwa. Oczywiście możesz domagać się zadośćuczynienia lub odszkodowania, ale bez drogi sądowej nie obejdzie się.

Wnioski? P4 nie należy udostępniać zbyt obszernych danych, dlatego mam prepaid.

Niedawno zwróciłem sie do konsultantów z pytaniem czy moje dane znalazły się w zbiorze który wyciekł.
    odpowiedz:
    Chciałabym wyjaśnić, że po przeprowadzonej analizie, Pana dane nie zostały zamieszczone w Internecie przez osobę nieupoważnioną.
    Czyli co osoba upoważniona może dane publikować?

Pomijam formułowanie odpowiedzi poprzez podwójną negację.

Wynika z tego Wodzu , ze Pana dane odsprzedała osoba upoważniona

Też takie mam odczucie.

Na szczęście mila pani z obsługi poprawiła swój fatalny komunikat

Cytat Zamieszczone przez Dorotea Zobacz posta
    Takie drobiazgi już ich nie interesują. Są zobowiązani jedynie powiadomić, że doszło do wycieku danych klienta, gratis dorzucą formułkę, że im przykro i stale pracują nad poprawą standardów bezpieczeństwa. Oczywiście możesz domagać się zadośćuczynienia lub odszkodowania, ale bez drogi sądowej nie obejdzie się.

Wnioski? P4 nie należy udostępniać zbyt obszernych danych, dlatego mam prepaid.
    Tylko przy przenoszeniu nr nawet na kartę kserują dowód osobisty, coś czuję że przy rejestracji nr też kserują. Wczoraj w jednym z salonów przy przedłużeniu umowy klientce też kierowali dowód. Zresztą w plusie też nie lepsi

No tak ale póki ludzie dają do kserowania to będą to robić. Jeśli zostanie zgłoszone do UODO (dawne GIODO) to będzie kontrola i parę tysi za każdy ujawniony przypadek. Tylko że zgłosić trzeba zgodnie z procedurą i zapłacić 10 zł za wniosek a to już nie każdemu się chce.

Odnośnie odszkodowania -możesz domagać się go w sądzie, jeśli udowodnisz szkodę, jaka Cię spotkała.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Brak nowych wpisów w wątku.
    Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW do Moderatorów: Jahu lub Xaviero wątek zostanie ponownie otwarty.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów