Wątek: Czy Play myśli wypłacić odszkodowanie klientom których dane zostały upłynnione :).

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 69
    Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    Dzień dobry, Play na pewno będzie kontaktować się z zainteresowanymi osobami w związku z tą sprawą.
    Nie chcę czekać aż ktoś skontaktuje się ze mną. Albo że przyjdzie ponaglenie o spłacie pożyczki, której nie zaciągałem.
    Czy mogę zgłosić się do salonu Play i otrzymać informację czy moje dane wyciekły? Będzie dla was lepiej, że daliście już taką możliwość

@agrutko - do salonu? Przecież właśnie z salonu wyciekły dane! Zrób w tej sprawie zgłoszenie na Play24.pl.
    Ostatnio edytowane przez Yula ; 15-06-2018 o 12:19

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Za trzecim razem udało mi się odebrać tel. i chodzi o negatywną ocenę rozpatrzenia zgłoszenia więc na razie jestem spokojna

Wracając do wycieku, pamiętam wątki o wyłudzaniu danych przy rejestracji, kserowaniu dowodu i argumentację oponentów, że to przewrażliwienie, paranoja, a tymczasem stało się. Jednak zawsze warto dbać o to, żeby zostawiać jak najmniej danych różnym firmom.
    Ostatnio edytowane przez Dorotea ; 15-06-2018 o 12:27

@agrutko - pracownik w salonie nie będzie potrafił udzielić Ci takiej informacji bo jej zwyczajnie nie posiada. Jeśli masz co do tego wątpliwości to możesz oczywiście zarejestrować w tej sprawie zgłoszenie.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

@agrutko - pracownik w salonie nie będzie potrafił udzielić Ci takiej informacji bo jej zwyczajnie nie posiada. Jeśli masz co do tego wątpliwości to możesz oczywiście zarejestrować w tej sprawie zgłoszenie.
    Nie mogę zrobić zgłoszenia, bo nie mam żadnego numeru u was. Ostatni zabrałem z Play rok temu. W panelu nie mam takiej opcji. A problem mnie też dotyczy, bo CSV ma dane ludzi, którzy byli klientami na kilka lat wstecz. Więc co robić?

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Podzielę się radą jakiej kiedyś udzielił mi znajomy policjant na podobne okoliczności. Najlepiej od razu wymienić dowód. Będzie nowy nr i seria, data ważności i w razie czego łatwo dowieść, że ktoś posłużył się nieaktualnymi danymi. Stary zatrzec w BIK - prawie natychmiast zostaną o tym powiadomione wszystkie banki w Polsce, Poczta i operatorzy GSM więc pole działania przestępców zawęża się.

Oczywiście nie wiem jaka jest skala wycieku z Play, ale nie zazdroszczę klientom abonamentowym, bo są w najgorszej sytuacji i muszą się martwić na zapas.

Zgłoszenie możesz zarejestrować np poprzez kontakt pod numerem 790 500 500, nie potrzeba być do tego aktualnym Klientem Play.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Hardcore Player
    Zgłoszenie możesz zarejestrować np poprzez kontakt pod numerem 790 500 500, nie potrzeba być do tego aktualnym Klientem Play.
    a dlaczego to MY mamy rejestrować zgłoszenia? Przecież WASZYM obowiązkiem jest poinformowanie każdego klienta który widnieje w owych plikach. Kiedy będziecie informować poszkodowanych klientów?

tak jak pisaliśmy, sprawa będzie rozwiązywana między nami a osobami których dotyczy i Urzędem Ochrony Danych Osobowych. Tak jak pisaliśmy, jeżeli podejrzewasz, że sprawa dotyczy także Ciebie, to zgłoś to proszę np. na Play24.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Hardcore Player
    Ktoś zna datę tego wycieku? Niedawno zakładałem temat o udostępnieniu moich numerów, P4U pisał, ze w Play wycieków nie ma.

- - - Updated - - -

tak jak pisaliśmy, sprawa będzie rozwiązywana między nami a osobami których dotyczy i Urzędem Ochrony Danych Osobowych. Tak jak pisaliśmy, jeżeli podejrzewasz, że sprawa dotyczy także Ciebie, to zgłoś to proszę np. na Play24.
    Podejrzewam, czy tym przypadku sprawa będzie weryfikowana tydzień i dłużej czy może macie już sztab kryzysowy który odpowiada na takie pytania natychmiast?
    Ostatnio edytowane przez piotrekbb ; 15-06-2018 o 14:28

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów