Wątek: Xiaomi Redmi 4x, w smsach nie widac emotikonów

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Xiaomi Redmi 4x, w smsach nie widac emotikonów

Dzień dobry,
    Jestem użytkownikiem telefonu w Państwa sieci Xiaomi Redmi 4x, pomimo widocznych, umieszczonych w wiadomościach emotek, odbiorcy twierdza , że ich nie widzą. e o pomoc jak to zmienić, próbowałam szukać w ustawieniach, ale niestety nie poradziłam sobie.

A co masz zaznaczone w tym trybie patrz na screen, do tego dojdziesz przez ustawienia wiadomości sms
    Załączone miniatury Załączone miniatury 20180613_134806.jpg  

Cytat Zamieszczone przez Tabaluga3 Zobacz posta
    A co masz zaznaczone w tym trybie patrz na screen, do tego dojdziesz przez ustawienia wiadomości sms
    A czy możesz mi po kolei podpowiedzieć w co mam wejść,żeby zobaczyć zaznaczoną przez ciebie opcję? Nadmieniam , że jestem kobietą i w dodatku blondynką

- - - Updated - - -

weszłam w Ustawienia, potem aplikacje systemowe, potem sms, dodatkowe ustawienia jest opcja do zaznaczenia uzyj alfabetu GSM ( bez polskich znaków), czy to to?

Tak ale muszą być też polskie znaki bo inaczej nie będziesz miała ó, ą, ę. A w te opcje wchodzisz przez wiadomości - ustawienia- więcej ustawień - ustawienia Sms lub samo SMS, możesz tam pozmieniać na inne tryby jak nie pomogą to wrócić do tego co miałaś i podejść do salonu Play. Ja rozwiązałem problem właśnie w taki sposób bo wysyłając minki u drugiej osoby pojawiały się kreski nawiasy

Chociaż wybierając ten alfabet gsm bez polskich znaków nie pozbawi cie polskich znaków bo możesz na klawiaturze wybrać polski język i masz wtedy polskie znaki.

Cytat Zamieszczone przez Tabaluga3 Zobacz posta
    Chociaż wybierając ten alfabet gsm bez polskich znaków nie pozbawi cie polskich znaków bo możesz na klawiaturze wybrać polski język i masz wtedy polskie znaki.
    To co ja zrobiłam, niestety nie pomogło. Wysłałam do córki smsa z emotkami i dalej nie były widoczne, chyba ze trzeba zresetować telefon, tak jak komputer po właczeniu aktualizacji:-)

- - - Updated - - -

Twoim sposobem nie wiem jak zrobić, ponieważ jak wchodzę w ikonkę sms, to od razu otwierają mi się otrzymane wiadomości, nie mam tam żadnych opcji wyboru czy ustawień. Coś chyba źle robie

Cytat Zamieszczone przez urszulab Zobacz posta
    To co ja zrobiłam, niestety nie pomogło. Wysłałam do córki smsa z emotkami i dalej nie były widoczne, chyba ze trzeba zresetować telefon, tak jak komputer po właczeniu aktualizacji:-)

- - - Updated - - -

Twoim sposobem nie wiem jak zrobić, ponieważ jak wchodzę w ikonkę sms, to od razu otwierają mi się otrzymane wiadomości, nie mam tam żadnych opcji wyboru czy ustawień. Coś chyba źle robie
    Dobrze robisz, bo znalazłaś te ustawienia sama a może córka nie przyjmuje emotek spróbuj też do kogoś innego wysłać a jak nie pomoże to popatrz w ustawieniach klawiatury, albo możesz sciągnąć klawiaturę swiftkey z sklepu i zobaczyć na tej klawiaturze może zadziała
    Ostatnio edytowane przez Tabaluga3 ; 13-06-2018 o 14:45

Ok, dziękuje za pocieszenie:-)Próbuję dalej

powiedz mi czy telefon kupywalas w playu czy w sklepie zwyklym?

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez urszulab Zobacz posta

- - - Updated - - -

Wyślij smsa sama do siebie i zobacz czy są emotki. Jest jeszcze taka możliwość, że to telefon odbiorcy nie wspiera ich wyświetlania

Uprawnienia umieszczania postów