Wątek: Fatalny system wystawiania faktur.

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Angry Fatalny system wystawiania faktur.

Dzień dobry,
    Dlaczego przez tyle lat (!!!) Wasz system nie jest w stanie przekazywać automatycznie danych między formularzami i za każdym razem muszę sobie zapisywać na boku nr zamówienia bo inaczej nie dostanę faktury?
    Dlaczego nie można hurtem poprosić o fakturę z historii doładowań na Play24???

Mamy XXI wiek a te Wasze formularze nadal działają jak w początkach internetu. Co chwilę są problemy "Wystąpił błąd podczas wysyłania żądania faktury." i doładowanie kilku numerów to jest pół godziny (albo i lepiej) w plecy.

Żenada.
    Ostatnio edytowane przez Parasit ; 11-06-2018 o 12:32

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player Awatar Doradca Biznesowy Kraków
    Pisze Pan w nieodpowiednim wątku. Ten problem nadaje się raczej do wątku Play na Kartę. Poza tym pewnie prościej i taniej by było przejść na abonament
    Ryszard Sałaciński
    tel:790 044 115 , email: ryszard.salacinski@sprzedaz.playmobile.pl

Cytat Zamieszczone przez Doradca Biznesowy Kraków Zobacz posta
    Pisze Pan w nieodpowiednim wątku. Ten problem nadaje się raczej do wątku Play na Kartę. Poza tym pewnie prościej i taniej by było przejść na abonament
    Dzięki za wskazówkę, natomiast co do prościej, może, taniej na pewno nie. Obecnie wykorzystuję kilka nr za ok. 50 pln miesięcznie (z internetem), a że mam stare oferty nie jestem w stanie tego "wygadać". Obecnie żaden abonament mi nie zapewni takich stawek. Tak czy inaczej to dłuższa dyskusja, co nie zmienia faktu że system doładowań i fakturowania Play jest do bani

Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów