Wątek: Samsung J5 2017 - Oreo

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
    Dokładnie hak piszesz. Mają tak "genialnych" programistów że nie potrafią syfu wpakować do aktualizacji. Tak syfu,bo inaczej brandu(KAŻDEGO) nie można nazwać.
    Zdjęcie brandu to 5min roboty. Małpa to nawet zrobi tak to proste. Gwarancji nie tracimy,więc można to zrobić nawet na nowym telefonie. Chyba że coś uwalimy ze swojej winy(zresztą nie wiem jak to można zrobić przy tak prostej czynności).

Hardcore Player
    Trzeba tu sprostować kilka rzeczy. Po pierwsze, ingerencja w oprogramowanie pokładowe polegająca na zdjęciu brandu, wiąże się z utratą gwarancji. Rzecznik prasowy firmy Samsung wprost o tym wielokrotnie mówił. Druga rzecz: specjaliści Play przeprowadzają parametryzację modemu, dzięki której telefon działa lepiej wewnątrz sieci Play. Wyraźnie mówił to Radek, szef zespołu, który się tym zajmuje.

Cytat Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
    Trzeba tu sprostować kilka rzeczy. Po pierwsze, ingerencja w oprogramowanie pokładowe polegająca na zdjęciu brandu, wiąże się z utratą gwarancji. Rzecznik prasowy firmy Samsung wprost o tym wielokrotnie mówił. Druga rzecz: specjaliści Play przeprowadzają parametryzację modemu, dzięki której telefon działa lepiej wewnątrz sieci Play. Wyraźnie mówił to Radek, szef zespołu, który się tym zajmuje.
    Jak zwykle bredzisz.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
    A ty dalej swoje i swoje Brak słów już na Ciebie ale nie dajcie się na te słowa nabrać a co jedynie się traci to rękojmie od Play a gwarancja od Samsung Polska zostaje po staremu i tu cały haczyk Do tej pory ani Radek ani Specjaliści Play nie napisali nic na tym forum dla potwierdzenia twoich słów Giaur ( przykro mi bardzo )

Jakoś nie słyszałem jeszcze o nikim komu nie przyjęli na reklamację telefonu po zdjęciu bandu ^^ Zresztą serwis też to zrobi(odpłatnie).

Straci gwarancje jeżeli będzie jaka kolwiek ingerencja w soft

Jeśli wgrasz czysty soft Samsunga to nic nie stracisz.

Czy wgranie softu samsunga jest ingerencją w oprogramowanie? Jak należy rozumieć ingerencje w oprogramowanie. Ingerencją wg mnie jest Root. Zmiana softu na inny soft Samsunga wg mnie nie jest ingerencja tylko wymianą.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów