Wątek: Samsung J5 2017 - Oreo

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Samsung J5 2017 - Oreo

Witam chciałbym się dowiedzieć czy zostanie wydany na Samsung J5 2017 Android Oreo ?? Czy też nie bo może to być zbyt stary telefon ??

Oraz

Jeżeli bym sam zainstalował taki system Android to czy stracę gwarancję na telefon ?? Czy to nie ma nic wspólnego z tym ??

Pozdrawiam

Jezeli zainstalujesz sam system oficjalny z Samsunga - pewnie nie stracisz gwarancji. Jezeli wyslesz lub pojedziesz do autoryzowanego serwisu Samsung (lista na samsung.pl) i zainwestujesz ok 50 zl to na pewno nie stracisz gwarancji.

Wgraj oficjalny rom przez odin i wszystko będzie ok.

Hardcore Player
    Rzecznik Samsunga wypowiadał się w tej sprawie bardzo jednoznacznie - samowolna ingerencja w oprogramowanie pokładowe urządzenia, w tym także zdejmowanie brandu powoduje automatyczną utratę gwarancji na sprzęt. Warto mieć to na uwadze.

Jest soft dla tych telefonów https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-j5/SM-J530F/ Play sie ociaga ... Nie wiem dlaczego

Czy ktoś z Play może się wypowiedzieć?

Hardcore Player
    Zespół Radka musi przeprowadzić niezbędne testy. Chodzi również o parametryzację modemu

Czyli będzie? Nikt z Play tego nie czyta ?

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @rustin zgodnie z regulaminem forum nie udzielamy takich informacji przykro mi.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    @rustin zgodnie z regulaminem forum nie udzielamy takich informacji przykro mi.
    W takim razie gdzie można otrzymać taka informację? Tylko u was w sieci ten model nie dostał aktualizacji

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów