Wątek: Przejście z karty na abonament w sieci.

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 93

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy

Przejście z karty na abonament w sieci.

Cześć,

Nie bardzo rozumiem politykę Play... Mianowicie, jestem, a właściwie byłem zainteresowany przejściem z karty na abonament, ale będąc w punkcie Play trochę zdębiałem. Pokrótce - dlaczego gdybym przechodził z innej sieci na ten nieszczęsny abonament to nie dość, że miałbym przez 3 miesiące obniżony abonament o połowę, to jeszcze nie płaciłbym opłaty aktywacyjnej w wysokości 50zł? Jestem w Waszej sieci już od około 2 lat, a tu taka "niespodzianka" dla stałych klientów?
    Tym bardziej dziwne jest to, że sam Wasz przedstawiciel, zaproponował mi przejście do innej sieci i po chwili wrócenie do Play i skorzystanie z w/w "bonusów" - ale chyba nie tędy droga, tym bardziej, że równoznaczne jest to z problemami z korzystania z telefonu przez jakiś tydzień czasu.

Cała sytuacja jest co najmniej dziwna, mam nadzieję, że ktoś mi to w jakiś logiczny sposób wytłumaczy.

Pozdrawiam

Player
    Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    masz numer na kartę w Play, tak?
    opłata aktywacyjna jest zawsze, więc nie wiem co to za brednie Ci ktoś wcisnął... opłata aktywacjna 49 zł, nieważne skąd przechodzisz.

- - - Updated - - -

PS. jak ktoś może Ci wytłumaczyć zachowanie przedstawiciela - skoro my za niego i jego wypowiedzi nie odpowiadamy...?

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Cytat Zamieszczone przez BarbaraBe Zobacz posta
    PS. jak ktoś może Ci wytłumaczyć zachowanie przedstawiciela - skoro my za niego i jego wypowiedzi nie odpowiadamy...?
    Nie chodzi o zachowanie przedstawiciela, a zachowanie Play. Dla nowych super oferta w postaci zmniejszonego abonamentu, a dla stałych klientów to figa?

--

Przedstawiciel powiedział, że gdybym przechodził z innej sieci, to nie miałbym do uiszczenia tejże kwoty.

Player
    Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    stały klient to raczej osoba, która jest abonentem, a nie posiadaczem fresha...

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Dziwne podejście, może ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć?
    Myślę, że przez 2 lata, opłacanie prepaida każdego miesiąca czyni mnie stałym klientem.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Dzięki!
    118
    Podziękowano 1,420 razy
    Zacznijmy od tego jaki chcesz abonament z telefonem czy bez telefonu ? I jakie chciałeś uzyskać bonusy ?
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Dzięki!
    0
    Podziękowano 0 razy
    Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    Zacznijmy od tego jaki chcesz abonament z telefonem czy bez telefonu ? I jakie chciałeś uzyskać bonusy ?
    cześć,

Chciałem wziąć abonament z telefonem, za 75złotych - tą opcje z 1gb internetem.

Player Awatar lucky
    Dzięki!
    2
    Podziękowano 11 razy
    #niepocieszony:

1. jeżeli przechodzisz z Fresha który jest aktywny ponad 3. miesiące to korzystasz z promocji dla Abonentów... czyli masz większą ilość minut i płacisz porzez 3. miesiące połowę taryfy.
    2. opłata aktywacyjna jest zawsze, nie ma znaczenia czy przechodzisz a innej sieci czy migrujesz z oferty na kartę.

nie wiem kto naopowiadał Ci takich bajek.

Podsumowując, bardziej Ci sie opłaca przejść z fresha aktywnego ponad trzy miesiące niż z karty z innej sieci - bo otrzymasz więcej minut i na dodatek masz 3*50% rabatu.

Wszystko jasne?

Cytat Zamieszczone przez niepocieszony Zobacz posta
    cześć,

Chciałem wziąć abonament z telefonem, za 75złotych - tą opcje z 1gb internetem.
    I masz Play Fresh od 3. miesięcy? To super bo, przechodząc z karty na abonament korzystając z promocji: Super All Inclusive Max dla Abonentów (Long Play II 69) za 75zł. otrzymujesz:

-50.50zł miesięczny abonament przez pierwsze 3 m-ce (połowa 69=34,50+16zł1GB)
    -75zł miesięczny abonament po 3 m-cach
    -1 GB pakiet danych
    -aż 650 minut do wszystkich sieci WYMIENNE NA 1047 SMSy/MMSy
    -bez ograniczeń rozmowy na zawsze do wszystkich w Play
    -przez 3 miesiące bez limitu SMSy do wszystkich sieci (poźniej opcjonalnie 7zł/m-c)
    -przez 3 miesiące bez limitu rozmowy na nr stacjonarne (-||-)

Opłata aktywacyjna: 49zł.

Po podpisania umowy w salonie potrzebujesz dowód os. + drugi dokument (karta kr./zaś. o zatr./leg. studencka itp.)
    Ostatnio edytowane przez lucky ; 21-07-2012 o 18:21

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Dzięki!
    118
    Podziękowano 1,420 razy
    Czyli tak jak dla Ciebie oferta All Inclusive Max 75
    450 minut do wszystkich sieci
    1 Gb neta z lejkiem
    3 miesiące darmowych rozmów na stacjonarne potem 7 zł.
    3 miesiące darmowych smsów do wszystkich sieci potem 7 zł.
    No i darmowe połączenia do Play na zawsze.
    Po przejściu do innej sieci nie dostałbyś nic więcej.
    Jednego nie jestem pewien ale teoretycznie jeśli jesteś na kartę więcej niż 3 miesiące to powinieneś mieć 650 minut ale tu nie gwarantuje.

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez Karol Zobacz posta

I masz Play Fresh od 3. miesięcy? To super bo, korzystając z promocji: Super All Inclusive Max dla Abonentów (Long Play II 69) otrzymujesz:

-50.50 miesięczny abonament przez pierwsze 3 m-ce (połowa 69=34,50+16zł1GB)
    -75 zł miesięczny abonament po pierwszych 3 m-cach
    -1 GB pakiet danych
    -650 minut do wszystkich sieci WYMIENNE NA 1047 SMSy/MMSy
    -bez ograniczeń rozmowy na zawsze do wszystkich w Play
    -przez 3 miesiące bez limitu SMSy do wszystkich sieci (poźniej opcjonalnie 7zł/m-c)
    -przez 3 miesiące bez limitu rozmowy na nr stacjonarne (-||-)

Opłata aktywacyjna: 49zł.
    Przecież nie ma 3 miesięcy za pół ceny w przypadku abonamentów z telefonem !
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Player Awatar lucky
    Dzięki!
    2
    Podziękowano 11 razy
    dostajesz większy pakiet złotówek więc masz 650min. bo to oferta "Super"

#jahu jak to nie ma?? wczoraj sprzedałem ze 3. takie oferty i wszedzie jest rabat chyba od początku tej oferty i jak byk jest w regulaminie

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów