Wątek: Play ny karte + internet

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Play ny karte + internet

Witajcie.
    Mieszkam na obczyznie, ale kilka razy w roku bywam w Polsce, dlatego Play na karte bardzo mi odpowiada, bedac w Polsce kilka dni temu postanowilam miec troszke internetu, poszlam wiec do punktu Play, tam mila pani poinformowala mnie, ze nie ma problemu i to kosztuje 6 zl za trzy GB oraz 12 zl za 6 GB, zdecydowalam sie na trzy GB. Pani owa wpisala mi odpowiedni kod i po kilkunastu minutach usluga zostala zaktywowana, jednak tylko 2 GB za 9 zl z dopiskiem, ze bedzie sie co miesiac odnawiac. Nie jest mi potrzebna comiesieczna odnowa, wiec poszlam ponownie zapytac jak to bedzie, i tak, odnosnie ceny za usluge pani ta zaprzeczyla temu co wczesniej mowila, odnosnie odnowy powiedziela, ze kilka dni przed uplywem miesiaca dostane SMS-a od Play-a z pytaniem czy to aktywowac. Z ta informacja udalam sie do innego punktu Play i zapytalam jak to jest z ta miesieczna odnowa uslugi, tam poinformowali mnie, ze tak nie jest, ze aktywuja od razu, biora pieniadze, ale wszystko czego nie zuzylam przechodzi na nastepny miesiac, poslam wiec do jeszcze innego puntu Play, tam powiedziani mi jeszcze inaczej. Dlatego ma do Was pytanie: czy ponawianie co miesiac jest automatyczne, czy nie zuzyte GB przechodza na nastepny miesias ?
    Piekne dzieki Zuza.
    Ostatnio edytowane przez zuza999 ; 16-05-2018 o 11:56

2. #
    Ta odpowiedź rozwiązuje mój problem!
    Witajcie.
    Po wpisaniu kodu, ktory podales na komorce wyswietlil mi sie taki napis "Play na Karte, Rok wznowienia konta."
    bst01 masz racje, ja poszukuje prostego sposobu aktywowania internetu i z adresu, ktory mi podales juz go zobaczylam.
    Mam jeszcze petanie, czy pozostalosc danych przechodzi na nastepny okres, czy jest z koncem miesiaca kasowana i jeszcze jak zdeaktywowac to co mam obecnie

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Bardzo prosiłbym o informację o jakiej dokładnie taryfie rozmawiamy?
    Można to sprawdzić kodem *111*49*1#
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Hardcore Player
    Pani Zuzanno, która z tych wersji najbardziej by Pani odpowiadała
    Pytanie o nazwę taryfy aktualne, podany wyżej kod należy wpisać z klawiatury (tak jak numer telefonu) a potem nacisnąć 'połącz'. System przyśle odpowiedź.
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; 16-05-2018 o 17:57

Moja taryfa to:Play na Karte, Rok wznowienia konta.
    Odpowiada mi najbardziej mozliwosc aktywacji interetu 2 lub 3 GB na okres tygodnia lub 10 dni wtedy kiedy jestem w Polsce.
    Ostatnio edytowane przez zuza999 ; 16-05-2018 o 18:51

Hardcore Player
    Poprawnie to Play na Kartę rok Ważności konta. Starter wygląda tak https://www.play.pl/oferta/play-kart...#offer-content chyba że taryfa została zmieniona (migrowana) z innej oferty.
    Zalety Play RWK: nie trzeba osobno płacić za utrzymanie numeru ponieważ będzie on ważny na wykonywanie połączeń przez 365 dni po doładowaniu. Karta może więc czekać na kolejny przyjazd.

Co do pakietu internetowego: korzystniej było włączyć jednorazowy na 30 dni jeżeli pobyt nie jest dłuższy, cena to 9 zł za 2 GB danych. Jeżeli został włączony cykliczny to sposoby na jego dezaktywacje są dwa:
    - użycie kodu dezaktywującego, najlepiej zrobić to 2-3 dni przed końcem terminu jego ważności,
    - brak wymaganych środków (min 9 zł) na koncie w dniu jego odnowienia, wtedy sam się wyłączy.
    Oczywiście nie ma sensu utrzymywać pakietu odnawialnego podczas pobytu za granicą kiedy prawdopodobnie nie będzie on wykorzystywany.
    Pakiety internetowe dla ofert na kartę w Play > https://www.play.pl/uslugi/pak-internet-karta/

/upd: stan konta danych do internetu można sprawdzić kodem z klawiatury *108#
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; 16-05-2018 o 20:01

Hardcore Player
    Może ten wariant : https://www.play.pl/oferta/play-kart...-karte-odnowa/
    a żeby nie ubywało za dużo z konta to raz na miesiąc jakiś sms do kogoś z bramki na play24 ?

Hardcore Player
    To jedna z najtrudniejszych regulaminowo taryf więc może nie komplikujmy. @zuzanna ma zamiar okresowo korzystać w PL więc bardziej się liczy łatwość obsługi.
    A sprzedawcy starterów nie czytają tego forum.

Hardcore Player
    OK ale w odNowa jest stan darmowy w Play .

Ta odpowiedź rozwiązuje mój problem!
    Witajcie.
    Po wpisaniu kodu, ktory podales na komorce wyswietlil mi sie taki napis "Play na Karte, Rok wznowienia konta."
    bst01 masz racje, ja poszukuje prostego sposobu aktywowania internetu i z adresu, ktory mi podales juz go zobaczylam.
    Mam jeszcze petanie, czy pozostalosc danych przechodzi na nastepny okres, czy jest z koncem miesiaca kasowana i jeszcze jak zdeaktywowac to co mam obecnie

@zuza999 te pakiety nie są miesięczne tylko 30 dniowe. Aby pozostałość pakietu przeszła na następny okres to nie możesz wyłączyć tego pakietu, no ale wtedy pobierze Ci kolejne 9zł. Ważność pakietu tak jak napisał @bst01 sprawdzisz kodem *108#. Jeśli nie wyłączysz pakietu to w następnym dniu (po dniu pokazanym pod kodem *108#) zostanie pobrane kolejne 9zł i przyznany pakiet 2gb.
    Jeśli nie chcesz aby kolejny pakiet był włączony to najlepiej ten który masz uruchomiony obecnie wyłączyć na play24 lub tak jak już podał @bst01 https://www.play.pl/uslugi/pak-internet-karta/ wyłączyć kodem *111*542*2#
    Tym kodem tak naprawdę wyłączysz kolejne odnowienie pakietu a obecnie posiadane 2gb będą ważne do dn który pokazuje kod *108#.
    Ja bym to wyłączył już jutro jeśli nie chcesz odnowienia pakietu.
    No i nie przekrocz tych 2gb bo stracisz pieniądze z konta głównego.
    Ostatnio edytowane przez ratt ; 16-05-2018 o 21:39

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów