Wątek: Play Internet na Kartę 9 zł - stan konta

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Play Internet na Kartę 9 zł - stan konta

Witam,
    Posiadam internet na kartę jak w temacie i do niedawna miałem na koncie ~13,00 zł. Z karty korzystam sporadycznie, więc konto z tym saldem utraciło ważność w dniu 10-02-2018 r a połączenia przychodzące do dnia 11-05-2018 r. Moje pytanie więc dotyczy stanu salda, ponieważ obecnie wynosi ono o,oo zł i dlaczego nie 13,00 zł? Co się stało z tymi 13,00 zł pomimo nie wykorzystania ich?
    Pozdrawiam Wiktor

Hardcore Player
    Odpowiedź masz zawartą w pytaniu. W dn. 11.05 Twoje konto utraciło ważność (inaczej minął termin na połączenia przychodzące), środki zostały wyzerowane a numer wrócił do puli operatora i już z niego nie będziesz korzystał.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Potwierdzam informacje @bst01
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Hardcore Player
    W sumie też. Chociaż w ramach eksperymentu. Konto było ważne do 15.05.2018 - przychodzące. Środki wyzerowało. Ale jeszcze dzisiaj się dało doładować - i konto znów jest ważne. Numer nie przepadł. Dalej jest na play 24. I chyba będę mógł z niego korzystać. Nawet jest jakiś Bonus za doładowanie. To sprawdzę czy mogę korzystać i wrócę z odpowiedzią.

Może istotne - oferta na kartę też internetowa - ale inna. Doładowanie bardzo, bardzo rano ale już 16.05.2018.

Hardcore Player
    Sprawdziłem to dla Was i wracam z odpowiedzią - numer jest nadal aktywny i mogę z niego korzystać.

Moja karta także jest obecnie aktywna i korzystam z internetu, po doładowaniu przed chwilą. Wiec kto ma rację.

@vitorio jeśli udało się jeszcze przedłużyć ważność numeru to trzeba się cieszyć. Powinien zostać odłączony zgodnie z regulaminem.

Jeszcze raz wracam, ponieważ dotarłem do cennika w tej ofercie. Po skończeniu okresu ważności połączeń od ostatniego doładowania konto użytkownika jest ważne przez okres 90 dni.
    Tutaj - https://www.play.pl/resources/pdf/20...e_04122014.pdf

Tak 90 dni to jest ważność konta na połączenia przychodzące po zakończeniu ważności konta na połączenia wychodzące.

Uprawnienia umieszczania postów