Wątek: Huawei B2338-168 - SIMLOCK?

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
    Hardcore Player Awatar czesacz
    Było edytować post z 12 #10, bo nie wygląda to dobrze
    Ostatnio edytowane przez czesacz ; 16-05-2018 o 17:11

@czesacz - słuszna uwaga!
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Zgłoszenie dodałem przez PLAY24.

Nr zgłoszenia przesłałem prywatną wiadomością.
    Jeśli potrzebne będą dodatkowe informacje, proszę pisać.

@PHX555 - dziękuję!
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Hardcore Player
    O ile się nie mylę stosowanie blokady Sim-Lock zostało urzędowo zakazane i żaden operator w Polsce już tego nie robi.

Hardcore Player
    Ponieważ brak odzewu pod moim wpisem uzupełnię:
    za wyjątkiem Play.

Hardcore Player
    To z Simlockiem się klaruje. Ciekawe co wyjdzie - prośba do phx555 - daj znać .
    A tak jak już testujesz - wyczytałem gdzieś , że can not be turned off WPS (to select WPS-PIN and WPS-PBC) - prawda ci to ?
    I że wifi 5ghz automatic blocked in 1-2hours and not work need reconnect wifi ... ?
    Poczytałbym sobie instrukcję ale pełne wersje dla routera i modemu znalazłem tylko po czesku - na Magenta.cz.

Hej,

co do WPS sprawdzę.

Natomiast WI-FI 5GHz to bujda. Ja wczoraj działałem ponad 5 godzin na 5G i działało jak złoto

Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    O ile się nie mylę stosowanie blokady Sim-Lock zostało urzędowo zakazane i żaden operator w Polsce już tego nie robi.
    NIE ma i nie było zakazu stosowania simlocka jedynie tylko pobieranie opłat było nie zgodne z prawem ale orange dalej to stosował ( opłata za zdjęcie)
    „Ustanowienie opłaty za usunięcie blokady jest dodatkową, nieusprawiedliwioną okolicznościami kontraktu sankcją i narusza dobre obyczaje oraz interesy ekonomiczne konsumentów (art. 385 1.§ 1 k.c.)”
    Warunki umowy o świadczenie publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych (…) nie mogą uniemożliwiać lub utrudniać abonentowi korzystania z prawa do zmiany dostawcy usług, a pobieranie opłaty utrudnia abonentowi korzystanie z prawa do zmiany dostawcy usług, co rażąco narusza jego interes i jest sprzeczne z dobrymi obyczajami

Co do WPS to jest tylko opcja PBC i PIN (nie ma innych), ale przy wyborze metody jest przycisk START więc zakładam, że jak nie kliknę START to WPS jest wyłączony.
    Ostatnio edytowane przez phx555 ; 16-05-2018 o 20:27

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów