Wątek: Stan Nielimitowany - Solo RePlay SOLO z rabatem na abonament I + za 25 zł

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 64
    Hardcore Player
    No właśnie - tamże :
    Tabela 1. Opłaty za każdy Okres Rozliczeniowy w ofercie bez telefonu na 24 miesiące

- opłaty na 24 miesiące - a co potem ?

Player Awatar Bogdan Zięba
    Rozdział X, pkt 11: Po upływie Okresu Zastrzeżonego Umowa przekształca się w Umowę na czas nieokreślony, przy czym zachowujesz wysokość Abonamentu oraz Usługi Telekomunikacyjne przyznane w ramach Oferty Promocyjnej.

Tylko jaki jest tu okres zastrzeżony?

Hardcore Player
    Dla mnie za trudne.

Hardcore Player Awatar czesacz
    Cytat Zamieszczone przez Bogdan Zięba Zobacz posta
    Rozdział X, pkt 11: Po upływie Okresu Zastrzeżonego Umowa przekształca się w Umowę na czas nieokreślony, przy czym zachowujesz wysokość Abonamentu oraz Usługi Telekomunikacyjne przyznane w ramach Oferty Promocyjnej.

Tylko jaki jest tu okres zastrzeżony?
    Nie ma takowego, po prostu piszą te papiery na jedno kopyto i tylko zmieniają poszczególne dane.
    Mam od roku dwa abonamenty z RePlay i nic się nie zmienia, ani cena ani pakiety, jest to wcześniejsza odsłona czyli RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM + z TV II , nie zmieniałem na najnowszą bo to dokładnie ta sama oferta tylko inna nazwa, a dla zasady nie ma po co się bawić.

@czesacz też mam na drugim numerze ofertę na czas nieokreślony za 25 zł miesięcznie o nazwie: RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM + z TV II. Ileż musiałem się napocić żeby ją dostać ale złożenie wypowiedzenia ułatwiło sprawę. Widzę, że teraz jest powtórka z rozrywki, wypowiedzenie złożone a oferty nadal nie ma. Czekam, aż umowa wejdzie w ostatni miesiąc.

Co do płatności za abonament po okresie zastrzeżonym w umowie, na numerze, który obecnie negocjuję mam ofertę: FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED 99,99, normalnie płaciłem 49,99 zł, natomiast doliczyli mi 3 miesiące z poprzedniej umowy i wystawiają mi faktury na 69,99 zł. Normalnie rozbój w biały dzień
    Ostatnio edytowane przez Bogdan Zięba ; 15-05-2018 o 13:49

Hardcore Player Awatar czesacz
    No widzisz, witam w klubie + z TV
    Mogłem ją zmienić, ale po hugona, dodatkowe koszty bo rabaty są dopiero od kolejnego okresu rozliczeniowego. Poza tym tylko nazwa inna a profity te same. Nim zostałem + z TV, to miałem ze 4 utrzymaniółwki po drodze. Od tej za 19.50 przez tą za 29.99PLN dalej Solo za 25PLN ale z 5GB i finalnie ta ostatnia Solo za 25 z 10GB. Te ostatnie zmieniałem na 2 numerach w jednym roku (luty - maj, lipiec - październik), niestety na jednym numerze musiałem odczekać 3 faktury, bo takie tam mają zwyczaje, aneks po 3 miesiącach i jak wiadomo nie dotyczy to wyższego zobowiązania, ten można po 24h podpisać

Co do tych droższych taryf, zwłaszcza ze słuchawką, często od 25 miesiąca wysokość abonamentu rośnie.

Faktycznie w taryfie FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED 99,99 wziąłem telefon Samsung Galaxy J5 w promocji Super FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED PRO (20) 24 RATY, który spłaciłem wcześniej.

Nawet nie pomyślałem, żeby zmieniać tą starą ofertę RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM + z TV II na Stan Nielimitowany - Solo RePlay SOLO z rabatem na abonament I +, bo po co skoro jest taka sama a nazwa tylko inna.

Niedługo i Stan Nielimitowany - Solo RePlay SOLO z rabatem na abonament I + przejdzie do lamusa, lub może jej już nie ma skoro tak twierdzą (blefują) z DUK Play
    Ostatnio edytowane przez Bogdan Zięba ; 15-05-2018 o 15:57

Hardcore Player
    To ile wynoszą opłaty dla tej oferty po 24 miesiącach - ale według regulaminu - bo w praktyce najwcześniej to będzie wiadomo gdzieś tak luty 2020 ?
    Z ciekawości pytam.
    Ostatnio edytowane przez AndrzejJacek ; 15-05-2018 o 18:51

Natknąłem się na ciekawy wpis z dnia 17.05.2018 r. na innym znanym forum odnośnie oferty bezterminowej za 25 zł:

"Zarejestrowałem się aby rozwiać wasze wątpliwości:
    1) złożyłem wypowiedzenie w play jakoś na początku kwietnia
    2) proponowali mi ze 3 razy jakieś kiepskie oferty które odrzucałem
    3) na przełomie kwietnia/maja odezwał się konkretny już Pan, który bez ogródek zapytał "Co musi być, żeby Pan został"?

- umowa bezterminowa
    - jakieś pierdoły tidal play now, nie wiem czy showmaxa dorzucił bo szczerze to mnie to nie interesuje
    - no limit rozmowy/smsy
    - 10 GB neta + potem niby z ograniczeniem
    - 25 PLN brutto

Na koniec poprosił, żebym nigdzie nie mówił, że dostałem taką ofertę, ale mam to w du..nosie, bo sami lecą w kulki non stop.

Kursuję między Łodzią a Warszawą i generalnie:
    1) zasięg taki sobie, ale w plusie trochę lepiej
    2) internet najpierw mi zrywa w play, potem w plusie
    3) bawiłem się speedtestem z 15 razy w róznych porach dnia i różnych miejscach, tylko raz play wygrał, pozostałe razy leżał na deskach z wynikiem 2-4 razy gorszym od plusa

Ja szukam dalej szczęścia, może stestuję TMobile tym razem.

W wawie działa spoko, ale gdzie indziej, tam gdzie bywam, internet leży w porównaniu do plusa".

Zatem oferta jest tylko "proszę nikomu nie mówić o niej"....
    Ostatnio edytowane przez Bogdan Zięba ; 17-05-2018 o 23:22

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów