Wątek: Problem z internetem

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
    Hardcore Player
    Jeszcze jedna opcja : w niektórych telefonach podobny problem stwarza oszczędzanie baterii - przy włączonej funkcji , po wygaszeniu ekranu wyłącza - zawiesza - się transmisja danych - trzeba po prostu wyłączyć funkcję oszczędzania baterii lub wyłączyć wygaszanie ekranu.

Tak zrobię, wymienię kartę bo była wyprodukowana 1.5 roku temu, a co do oszczędzania baterii to jest wyłączonei automatyczne wygaszanie ekranu też mam wyłączone

Hardcore Player
    A sprawdzałeś kartę zgodnie z sugestią jahu w innym urządzeniu z włączonym hotspotem ?

Tak i stało się to samo

Hardcore Player
    Ja bym poszedł wymienić kartę zgodnie ze wskazaniem instrukcji obsługi telefonu. ( z opcją za free )
    Chociaż gdzieś tam znalazłem coś takiego :
    Transmisja danych
    Mam problemy z transmisją danych. Co mogę zrobić zanim wyślę zgłoszenie do Obsługi Klienta? (rozwiń )
    Do prawidłowego korzystania z dostępu do internetu w telefonie konieczne jest poprawne skonfigurowanie urządzenia. Jak skonfigurować telefon dowiesz się z artykułu „Konfiguracja telefonu”. Jeżeli masz poprawnie skonfigurowany telefon, prosimy o wykonanie poniższych czynności:
    Sprawdź, czy masz środki na koncie albo czy Twój limit kredytowy nie jest przekroczony (użyj kodu *101# lub sprawdź to w serwisie Play24).
    Zrestartuj telefon.
    Jeżeli masz możliwość, przełóż kartę SIM do innego telefonu, aby wykluczyć problem po stronie urządzenia.
    Upewnij się, że w telefonie w ustawieniach sieci komórkowych włączony jest automatyczny wybór operatora i trybu sieci (2G i 3G).
    Jeżeli masz automatyczne ustawienia wyboru operatora i trybu sieci, sprawdź, czy po ręcznym wyborze operatora (Play, T-Mobile, Plus lub Orange) problem nadal występuje.

Jeżeli po wykonaniu powyższych czynności niedogodność nadal występuje, skontaktuj się z Obsługą Klienta.
    Raczej przerobione.

To może zgłoszenie i tu jego numer.
    Ostatnio edytowane przez AndrzejJacek ; 13-05-2018 o 15:41

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów