Wątek: ten numer nie istnieje - niemcy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

ten numer nie istnieje - niemcy

Staram się dodzwonić z mojego numeru play na inny numer play w niemczech (ja dzwonie z polski) ... niestety ciągle auto sekretarka mówi ze ten numer nie istnieje (roaming mam włączony)... co ciekawe osoba która jest w niemczech może dzwonić do mnie bez problemu ... co może być tego przyczyną ?

2. #
    Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Ta odpowiedź rozwiązuje mój problem!
    W takiej sytuacji tak jak wspomniałem, kwestia może leżeć po stronie numeru na który próbujesz się skontaktować. Poproś niech użytkownik tego numeru skontaktuje się z naszą Obsługą Klienta, konsultant zweryfikuje tę sprawę.
    .

Witaj, czy sytuacja powtarza się, gdy próbujesz dodzwonić się z innego numeru?

Tak ....z innego numeru i innego telefonu jest to samo

W takiej sytuacji kwestia może leżeć po stronie numeru który znajduje się w Niemczech. Czy numer na który próbujesz dzwonić i który do ciebie dzwoni jest taki sam?

tak wybrałem dokładnie taki sam numer jaki do mnei dzwonił.... (+48przed numerem) próbowałem też na kierunkowy niemców +49 ale dalej to samo

Czy przy próbie kontaktu na inny numer za granicą słyszysz ten sam komunikat?

dzwoniłem do znajomego przed chwilą również w niemczech i nie ma problemu...sygnał jest

Ta odpowiedź rozwiązuje mój problem!
    W takiej sytuacji tak jak wspomniałem, kwestia może leżeć po stronie numeru na który próbujesz się skontaktować. Poproś niech użytkownik tego numeru skontaktuje się z naszą Obsługą Klienta, konsultant zweryfikuje tę sprawę.
    .

ok tak zrobię.. dzięki za pomoc

Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta

ok wracam z problemem... okazuje się że mój ojciec co jest w niemczech stracił mozliwość rozmów (jeszcze wczoraj działało)... telefon mówi że chwilowo brak sieci.... nie może nigdzie zadzwonić aby to wyjaśnić - co się mogło stać ?

- - - Updated - - -

dodam że telefon jest w pełni sprawny bo po włożeniu karty od t mobile wszystko działa u ojca i mozna doniego dzwonić
    Ostatnio edytowane przez maciokoki ; 16-04-2018 o 18:10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów