Wątek: Brak usługi WiFi Calling na Huawei

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Przyłączam się! Proszę o Wi-Fi Calling w serii P20!

Dzisiaj wskoczyła aktualizacja do wersji 8.1.0.157(C432) która uaktywniła VoLTE i VoWiFi w ustawieniach. Zobaczę po powrocie do domu czy działa.

Owszem wskoczył dziś up dla P20 ale u mnie do wersji 8.1.0.165(C432) i VoLTE działa, ale VoWiFi niestety nie, Play musi włączyć usługę dla tego modelu ale nie wiedzieć czemu tego nie robi !?

U mnie w P20 PRO VoLTE też nie działa. Po kontakcie z infolinią "ten telefon nie obsługuje powyższych usług"

Brak usługi WiFi Calling na Huawei

Według https://www.play.pl/uslugi/volte/ oraz https://www.play.pl/uslugi/wifi-calling/# Wi-Fi Calling oraz VoLTE w Play są dostępne wyłącznie (jeśli chodzi o Huaweia) na Huawei P Smart (2019). Według specyfikacji to dość fajny nowy smartphone w korzystnej cenie, ale szkoda, że na razie jedyny Huawei i jeśli mowa o VoLTE jeden z nielicznych z Androidem.

Jaka szansa na VoLTE w Huawei P10 Lite w najbliższym czasie? Życzę całemu zespołowi Play, aby jak najszybciej Wasz wykaz teleofnów z VoLTE był taki jak czeskiego (...). Skoro są w nim Huawei: P8, P9, Mate 9, P9 lite, P9 lite (2017), P10, P10 lite, P20, P20 lite, P20 Pro, Nova 3, Smart, to znaczy, że technicznie teoretycznie na tych telefonach da się odpalić VoLTE.
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 25-01-2019 o 20:09 Powód: Usunięcie linku do innego operatora

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player Awatar Doradca Biznesowy Kraków
    Po aktualizacji do Android 9.0 w Mate 10 Pro usługa Volte już jest.
    Ryszard Sałaciński
    tel:790 044 115 , email: ryszard.salacinski@sprzedaz.playmobile.pl

Cytat Zamieszczone przez Doradca Biznesowy Kraków Zobacz posta
    Po aktualizacji do Android 9.0 w Mate 10 Pro usługa Volte już jest.
    Cieszy mnie to, choć szkoda, że na https://www.play.pl/uslugi/volte/ tej informacji brak, podobnie jak przypadkowo usunięto Samsunga Galaxy S8 / S8+

Sporo informacji jest na stronie http://wificalling-volte.pl/, ale ta strona też nie potwierdza VoLTE w Mate 10 Pro.

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player Awatar Doradca Biznesowy Kraków
    Ja potwierdzam bo korzystam
    Ryszard Sałaciński
    tel:790 044 115 , email: ryszard.salacinski@sprzedaz.playmobile.pl

Awatar Zoono
    Włączyłem wifi calling na p20 pro, przekładając kartę sim do Galaxy j5 2017, tam wysłałem sms start na 282. Dostałem potwierdzenie włączenia usługi. Po włożeniu karty z powrotem do Huawei, wifi calling działa. Ikonka wifi-calling jest widoczna.
    Wysyłając sms bezpośrednio z p20 pro, dostawałem informację, że telefon nie obsługiwany

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Awatar Zoono
    Cytat Zamieszczone przez Zoono Zobacz posta
    Włączyłem wifi calling na p20 pro, przekładając kartę sim do Galaxy j5 2017, tam wysłałem sms start na 282. Dostałem potwierdzenie włączenia usługi. Po włożeniu karty z powrotem do Huawei, wifi calling działa. Ikonka wifi-calling jest widoczna.
    Wysyłając sms bezpośrednio z p20 pro, dostawałem informację, że telefon nie obsługiwany

A właśnie sprawdziłem i VoLTE też działa

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów