Wątek: Rezygnacja z abonamentu

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
    Nie mam czasu chodzic do salonow to pierwsze a co wazniejsze w 99% salonow w moim miescie pracuja kobiety a te to sa juz wybitnie „ogarniete” 3 razy bylem w salonie, raz pomimo tego ze mam przeszlo 4 gb internetu i starcza mi to w zupelnosci jakos przez przypadek wlaczyla dodatkowy pakiet internetu i grala glupa jak przyszedlem z faktura, drugi raz wymienialem karte synowi a jako ze byl niepelnoletni jego numer byl podpiety pod moja umowe no i po co sprawdzac 9 cyferek blokujemy pierwszy lepszy numer przez co ja przez caly dzien mialem zablokowana karte a do syna dzwonili klienci, za trzecim razem wyszedlem z salonu kiedy kobieta przez 5 minut uruchamiala drukarke zeby wydrukowac jakiemus biednemu Panu ktory byl przede mna umowe

Cytat Zamieszczone przez Dorotea Zobacz posta
    Zanim przeniesiesz numery upewnij się, czy u konkurencji można nagrywać rozmowy i jak wygląda potwierdzanie warunków na piśmie. Z moich doświadczeń mogę napisać, że niewesoło z tym jest.
    Niestety kazda z 4 sieci nie pozwolila na nagrywanie rozmowy jedynie zieloni wyslali mi na skrzynke email oferte, rozmawialem jeszcze z premium
    Mobile, chyba sa od zielonych, oferta dobra wyslali mi na email co prawda to samo moge znalesc na ich stronie ale maja cos pomieszane z roamingiem ue o ile w ogole go maja a na tym mi zalezy gdyz praktycznie co 2tyg jestem za granica

Cytat Zamieszczone przez soflesone Zobacz posta
    .....I teraz proszę o jakiegoś kompetentnego "konsultanta" z forum o odpowiedzenie mi na pytania:

1. Jak do CH**A mam wysłać odpowiedź zwrotną skoro kobieta zamknęła zgłoszenie i nie da się w niej odpisać ?
    2. Jak do CH**A mam się skontaktować z działem sprzedaży bez podawania swojego numeru gdyż NIE CHCĘ ABY ŻADEN KONSULTANT ZE MNĄ ROZMAWIAŁ GDYŻ CHCĘ OTRZYMAĆ OFERTĘ JEB***NYM EMAILEM ?

21 wiek, ludzie strzelają satelitami poza układ słoneczny a konsultant Play nie potrafi zrozumieć że nie chcę z nimi rozmawiać i nie chcę nigdzie przesyłać swojego numeru.

nie pracuję w play ale też mam problem w wydzwanianiem ich z głupimi pytaniami typu czy może pan rozmawiać - tak mogę (jadę jako pasażer auta), czy może pan podać pesel i imię panieńskie matki??? Nosz k***a, po co moi współpasażerowie auta mają słuchać moich danych?
    No właśnie. Ich procedur są debilne jeżeli to procedury albo konsultanci są tacy.

A teraz do rzeczy, robisz zgłoszenie i każą Ci się powołać na nr zgłoszenia które zamykają.
    Tworzysz kolejnr i podajesz że powołujesz się na numer ten i ten (zamkniętego) i ciągniesz temat. Dla starego zgłoszenia wystawiasz niską ocenę bo temat nie został załatwiony w jednym zgłoszeniu. Po 3-4 razach zaczynają wydzwaniać czemu niska ocena - niska bo nie załatwiono tego za jednym zgłoszeniem i znowu dajesz niską ocenę. Przestają dzwonić. Przynajmniej do mnie nie dzwonią.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów