Wątek: Rezygnacja z abonamentu

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Rezygnacja z abonamentu

Witam, 19 kwietnia kończy mi się umowa z Play i chciałbym jej nie przedłużać. Sieć jak sieć dobra nigdy nie miałem jakiś problemów z zasięgiem czy też połączeniami ale zraziło mnie to że po 8 latach płacenia wam za abonament na stronie Play24 proponowana jest mi oferta dokładnie taka sama jak dla pierwszego lepszego Janusza z ulicy który jest waszym nowym klientem. Żadnego gratisu za tyle lat przedłużania abonamentu. do tego z tego co zrozumiałem z nowego regulaminu obecnie mam 3,7GB internetu w UE a po przedłużeniu miałbym tylko 1GB więc na co mi to zmieniać ?

Chciałbym się dowidzieć jakie kroki powinienem poczynić aby zakończyć przygodę z Play i przenieść swój aktualny numer do innego operatora ?

Hardcore Player Awatar m@rtin
    Jeśli chcesz przenieść numer do innego operatora, to już możesz to zrobić (przeniesienie na koniec promocji) i wszystkie formalności załatwi nowy operator.

Hardcore Player Awatar czesacz
    Jeśli zrobisz to przed 19 kwietnia numer będzie u nowego operatora od 20 maja.
    Masz 30 dniowy okres wypowiedzenia, czyli jeden pełny cykl rozliczeniowy.

FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED 99,99, Okres rozliczeniowy 20 dnia każdego miesiąca. Upłynał 24-miesięczny okres "promocji". Teraz w "promocji" chcą mnie czardżować ww kwotą. Oferta bez telefonu, którą otrzymałam na piśmie po 2 miesiącach próśb jest... jeszcze wyższa od megawysokiej oferty na stronie, która i tak jest nie do przyjęcia. Ponieważ dotychczasowe oferty przedłużeniowe bez telefonu opiewały na kwote 25/30 zł z krótkim terminem umowy, a miesięczny koszt usługi na karte również wynosi 25 zł, bez zobowiązań czasowych i łaski, u wszystkich operatorów, chcę jak najszybciej zrezygnować z abonamentu i przerzucić numer na kartę. I w międzyczasie zastanowić się, u którego operatora numer na kartę utrzymywać.
    Jakie są procedury i terminy?

- - - Updated - - -

A oto propozycja superoferty, oczywiście "promocyjnej"

Dzień dobry,
    dziękujemy, za zainteresowanie naszą ofertą. Poniżej przesyłamy jej podsumowanie.
    Skontaktujemy się z Tobą w terminie, który ustaliliśmy.
    Oferta
    oferta promocyjna
    FORMUŁA SOLO 12 m-cy

nazwa taryfy
    FORMUŁA SOLO L

wybrane urządzenie
    Oferta tylko SIM, bez urządzenia

jednorazowa opłata aktywacyjna
    0.00 zł

czas trwania umowy
    12 miesięcy

Rabaty
    rabat za zgody marketingowe
    5.00 zł

rabat za e-fakturę i terminowe płatności
    5.00 zł

kwota abonamentu uwzględniająca powyższe rabaty:
    65.00 zł przez cały okres trwania umowy

Usługi dostępne w abonamencie
    Nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych

Nielimitowane minuty na numery stacjonarne

Internet bez limitu GB

Nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci

Usługi płatne dodatkowo
    Brak

Pakiety i usługi dodatkowe
    Brak

Dokumenty
    link do Cennika usług telekomunikacyjnych
    http://www.play.pl/dokumenty/2017/96626/...

link do Regulaminu Promocji
    http://www.play.pl/dokumenty/2016/92346/...

Pozdrawiamy
    Zespół Play

Tę wiadomość wygenerowaliśmy automatycznie. Prosimy na nią nie odpowiadać.
    Dokument przedstawia stan Twojej oferty z dnia wygenerowania maila.
    Oferta, którą przygotowaliśmy, obowiązuje do odwołania. Wybrany model urządzenia będzie można kupić, jeżeli będzie wciąż dostępny w naszym magazynie.
    P4 Sp. z o.o. ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy KRS 0000217207 REGON 015808609 NIP 951-21-20-077 Kapitał zakładowy 48 856 500,00 PLN
    Niniejsza wiadomość może zawierać informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa Grupy P4, których rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Nikt nie powinien czynić użytku z tej wiadomości, ani jej kopiować bądź przesyłać w całości lub części. Przypadkowy i/lub omyłkowy odbiorca tej wiadomości proszony jest o niezwłoczne powiadomienie nadawcy, i usunięcie jej z systemu.
    This email may contain P4 Group confidential information, dissemination of which in any form is prohibited, without owner's written consent. No-one else may place any reliance upon it, or copy or forward all or any of it in any form. Please notify the sender immediately byemail if you have received this email in error and delete this email from your system.

Dzień dobry,
    dziękujemy, za zainteresowanie naszą ofertą. Poniżej przesyłamy jej podsumowanie.
    Skontaktujemy się z Tobą w terminie, który ustaliliśmy.
    Oferta
    oferta promocyjna
    FORMUŁA SOLO 24 m-ce

nazwa taryfy
    FORMUŁA SOLO L

wybrane urządzenie
    Oferta tylko SIM, bez urządzenia

jednorazowa opłata aktywacyjna
    0.00 zł

czas trwania umowy
    24 miesiące

Rabaty
    rabat za zgody marketingowe
    5.00 zł

rabat za e-fakturę i terminowe płatności
    5.00 zł

kwota abonamentu uwzględniająca powyższe rabaty:
    55.00 zł przez cały okres trwania umowy

Usługi dostępne w abonamencie
    Nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych

Nielimitowane minuty na numery stacjonarne

Internet bez limitu GB

Nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci

Usługi płatne dodatkowo
    Brak

Pakiety i usługi dodatkowe
    Brak

Dokumenty
    link do Cennika usług telekomunikacyjnych
    http://www.play.pl/dokumenty/2017/96626/...

link do Regulaminu Promocji
    http://www.play.pl/dokumenty/2016/92346/...

Pozdrawiamy
    Zespół Play

Tę wiadomość wygenerowaliśmy automatycznie. Prosimy na nią nie odpowiadać.
    Dokument przedstawia stan Twojej oferty z dnia wygenerowania maila.
    Oferta, którą przygotowaliśmy, obowiązuje do odwołania. Wybrany model urządzenia będzie można kupić, jeżeli będzie wciąż dostępny w naszym magazynie.
    P4 Sp. z o.o. ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy KRS 0000217207 REGON 015808609 NIP 951-21-20-077 Kapitał zakładowy 48 856 500,00 PLN
    Niniejsza wiadomość może zawierać informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa Grupy P4, których rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Nikt nie powinien czynić użytku z tej wiadomości, ani jej kopiować bądź przesyłać w całości lub części. Przypadkowy i/lub omyłkowy odbiorca tej wiadomości proszony jest o niezwłoczne powiadomienie nadawcy, i usunięcie jej z systemu.
    This email may contain P4 Group confidential information, dissemination of which in any form is prohibited, without owner's written consent. No-one else may place any reliance upon it, or copy or forward all or any of it in any form. Please notify the sender immediately byemail if you have received this email in error and delete this email from your system.

dziś wypowiedziałem umowę w Play i dyspozycje przeniesienie numeru na kartę. Konsultant nie zapytał się dlaczego, nie przedstawił nowej oferty. super podejście. Po prawie dekadzie żegnam się z fioletowymi.

Hardcore Player Awatar m@rtin
    Cytat Zamieszczone przez premislaus Zobacz posta
    dziś wypowiedziałem umowę w Play i dyspozycje przeniesienie numeru na kartę. Konsultant nie zapytał się dlaczego, nie przedstawił nowej oferty. super podejście. Po prawie dekadzie żegnam się z fioletowymi.
    Warto zapytać, a jak wiesz czego chcesz czyli migracji do oferty na kartę, to konsultant robi swoje i prawidłowe zachowanie.

Komedia, wysłałem zgłoszenie z zapytaniem o nowa ofertę to dostałem odpowiedz że konsultant do mnie oddzwoni gdzie jasno jak największemu baranowi odpisuje że mają się ze mną kontaktować droga email gdyż chce mieć wszystko na "papierze", już nie raz się nasłuchałem jakie to cuda konsultanci obiecują a co klienci otrzymują więc chciałem się zabezpieczyć. Dzwoni automat (jakiś numer z końcówką 500 500) po czym informacja że mam czekać i że rozmowa będzie nagrywana. Oczywiście nie mam co robić z czasem tylko czekać aż konsultant się odezwie jakby to mi zależało na tym żeby z nim porozmawiać, po 6 minutach podnosi słuchawkę to rzucam w niego od razu standardowym tekstem kiedy rozmawiam z jakimiś korpo że sam też nagrywam rozmowę bo skoro nie są w stanie przedstawić mi oferty drogą email to chce mieć nagrane co on mi tam naobiecuje po czym słyszę że ja nie mogę nagrywać rozmowy, w takim razie proszę wypie****ć.

Nie jesteście w stanie jak rozumni ludzie wysłać mi oferty tylko dzwoni do mnie jakiś automat to bardzo mi przykro że nie zrezygnowałem z waszych usług wiele lat temu

Nie dziwi mnie teraz ani odrobinę że więcej klientów straciliście niż zyskaliście bo wasza oferta to dno i metr mułu.
    Na start u zielonych dostałem lepszą ofertę niż u was po 8 latach przedłużania umowy.

Nie dziękuję za współpracę i nie polecę was nikomu, pozdrawiam.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Trochę w tym jest racji, bo nagrywać możesz ale musisz na początku poinformować, i nie wolno ci jej przekazywać innym,
    Ciesz się ze u zielonych masz lepiej, choć ich zasięg jest najsłabszy.. ale to twój wybór i ty będziesz się cieszył...

ps. jak chciałeś miec na emajlu to było napisać zgłoszenie i kazać tą drogą otrzymać odpowiedż,
    CIEKAWE JAK TY BYŚ SIĘ ZACHOWAŁ< gdyby taki intruz zadzwonił do CIEBIE.

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Można nagrywać i nie informować o tym lecz wtedy nie wolno rozpowszechniać takiej rozmowy.

Ciekawe, dlaczego boja się tak tego nagrywania ze strony klientów, mają złe intencje od początku?
    Ostatnio edytowane przez Dorotea ; 23-04-2018 o 13:04

Hardcore Player
    @ soflesone: choćbyś napisał Dużymi Literami że chcesz odpowiedzi na @mail to on i tak zadzwoni. Dlaczego ? Bo tak im kazali i tak mieli na szkoleniu. Konsultant robi to co mu każą i niepotrzebnie masz do niego pretensje. To sie nazywa procedura.
    Pkt 2. Co innego mówią przez telefon a co innego potem przysyłają jak słusznie zauważyłeś. To też jest element procedury i tego też nie przeskoczysz,tak ma być.
    Pkt 3. należy do Ciebie ponieważ w tym przypadku istnieją przepisy chroniące konsumenta. Od dnia otrzymania warunków umowy masz 14 dni na odstąpienie i takie Twoje prawo. Przeczytaj, zapoznaj się i jak trzeba - skorzystaj. Formalnie przypominam- dotyczy umów zawieranych na odległość, w salonie zapomnij.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów