Wątek: Moto Z2 Play wątek poświęcony tylko temu urządzeniu Aktualizację oprogramowania itp

Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 115
    Cytat Zamieszczone przez Łuki Zobacz posta
    To ciekawe co mówisz bardzo szybko tak? To dlaczego model moto X4 nie ma jeszcze Oreo? Przypomnę że modele z wolnej sprzedaży w Polsce mają go od 3 miesięcy xd tak właśnie gasi się wazeliniarstwo
    Niestety muszę to potwierdzić. Moto X4 z play czeka na oreo od lutego kiedy to x4 z wolnej sprzedaży dostały aktualizację. Jeśli tak samo zadziałają z Moto Z2 Play to koledzy będą czekać co najmniej do sierpnia.

Można już wgrać ręcznie aktualizacje Oreo do Z2 Play za pomocą adb (forum xda), ja chyba dziś spróbuje Przy większej aktualizacji zalecane zrobienie pełnego wipa, ale podobno metoda fastboot nie usuwa żadnych danych użytkownika, więc jako update można działać.
    Ostatnio edytowane przez godzinilla ; 16-05-2018 o 09:03

Cytat Zamieszczone przez granusz Zobacz posta
    Niestety muszę to potwierdzić. Moto X4 z play czeka na oreo od lutego kiedy to x4 z wolnej sprzedaży dostały aktualizację. Jeśli tak samo zadziałają z Moto Z2 Play to koledzy będą czekać co najmniej do sierpnia.
    Nie pozwolę na to operatorowi Play już ja wiem jak z nimi rozmawiać będę działać w temacie Aktualizacji oprogramowania dla Moto Z2 Play od razu kiedy się dowiem że modele z wolnej sprzedaży mają Oreo na pewno nie będzie takiej sytuacji jak jest w Moto X 4 już ja o to zadbam !

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez godzinilla Zobacz posta
    Można już wgrać ręcznie aktualizacje Oreo do Z2 Play za pomocą adb (forum xda), ja chyba dziś spróbuje Przy większej aktualizacji zalecane zrobienie pełnego wipa, ale podobno metoda fastboot nie usuwa żadnych danych użytkownika, więc jako update można działać.
    Nie bawię się w root bo tego nigdy nie próbowałem czekam na info kiedy Oreo dla Moto Z2 Play dla polskich modeli wtedy będę cisnął Play z tematem a dobrze mi to wychodzi

Już niedługo Motorola powinna udostępnić nową wersję u nas. Ja też czekam na to.

A ja już mam, i pozbyłem się brandu Pleja

Tylko że jak odblokowałeś bootloader to raczej straciłeś gwarancje producenta.

Cytat Zamieszczone przez camelcom Zobacz posta
    Już niedługo Motorola powinna udostępnić nową wersję u nas. Ja też czekam na to.
    Według moich informacji Oreo dostają w Brazylii Indiach oraz Chile nie ma jeszcze informacji ze screen shot- mi o dostępności w krajach Europy chociaż trafiłem na jeden ciekawy komentarz użytkownika tabletowo pod newsem o aktualizacji oprogramowania dla Samsung Galaxy A5 2017 pisał coś takiego cytat:
    Moto Z2 Play też dostała Oreo z poprawkami bezpieczeństwa z kwietnia ale o tym już nie warto wspomnieć
    Także nie wiem czy już nie dostają w Polsce choć nigdzie tego nie piszą

- - - Updated - - -

Zapewne po gwarancji producenta już masz ale to nie duża strata gdybym wiedział jak to się robi pewnie sam bym to zrobił ale nie chcę sprzętu uwalić i mimo brandu mam wszystko to co mają na wolnym rynku także nie bawię się w to czekam na Oreo w Play

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez granusz Zobacz posta
    Tylko że jak odblokowałeś bootloader to raczej straciłeś gwarancje producenta.
    Zapewne odblokował i po gwarancji

Wydaje mi się, że jakąś aktualizację dają albo dadzą za chwilę. Nie jestem w stanie na razie tego zweryfikować ale niektóre niższe modele dostały zabezpieczenia datowane na kwiecień, więc możliwe, że już dają coś lepszego na Z2 Play...

Cytat Zamieszczone przez Łuki Zobacz posta
    Według moich informacji Oreo dostają w Brazylii Indiach oraz Chile nie ma jeszcze informacji ze screen shot- mi o dostępności w krajach Europy chociaż trafiłem na jeden ciekawy komentarz użytkownika tabletowo pod newsem o aktualizacji oprogramowania dla Samsung Galaxy A5 2017 pisał coś takiego cytat:
    Moto Z2 Play też dostała Oreo z poprawkami bezpieczeństwa z kwietnia ale o tym już nie warto wspomnieć
    Także nie wiem czy już nie dostają w Polsce choć nigdzie tego nie piszą

- - - Updated - - -

Zapewne po gwarancji producenta już masz ale to nie duża strata gdybym wiedział jak to się robi pewnie sam bym to zrobił ale nie chcę sprzętu uwalić i mimo brandu mam wszystko to co mają na wolnym rynku także nie bawię się w to czekam na Oreo w Play

- - - Updated - - -

Zapewne odblokował i po gwarancji
    Myślę, że niczego nie stracę. Nie trzeba odblokowywać bootloadera.

Cytat Zamieszczone przez camelcom Zobacz posta
    Wydaje mi się, że jakąś aktualizację dają albo dadzą za chwilę. Nie jestem w stanie na razie tego zweryfikować ale niektóre niższe modele dostały zabezpieczenia datowane na kwiecień, więc możliwe, że już dają coś lepszego na Z2 Play...
    Na bank będzie Oreo z latkami bezpieczeństwa na kwiecień bo takie ma wbite na Rolling oucie nie wiem czy Motorola polska coś tu zmieni a powinna tylko jest jeszcze jedna sprawa Motorola daję operatorowi wersje roboczą czyli z latkami bezpieczeństwa takimi jakie dostają oni system w tym przypadku będą kwietniowe i takie my w Play dostaniemy właśnie je a modele z wolnej sprzedaży mogą dostać nowsze

- - - Updated - - -

Myślę, że niczego nie stracę. Nie trzeba odblokowywać bootloadera.
    To dobrze masz jak nie musiałeś tego robić i się udał root

Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów