Wątek: Moto Z2 Play wątek poświęcony tylko temu urządzeniu Aktualizację oprogramowania itp

Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 19272829
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 290
    chyba brak Wifi Calling bo wg listy play Nie wspiera żadnej motki. A co do logo startowe... no tak trzeba wielu miesięcy ciężkiej pracy zespołu radka aby go podmienić z domyślnego.

Cytat Zamieszczone przez xaviero Zobacz posta
    Proszę nie stawiać warunków.
    Jeżeli pojawią się kolejne posty nie związane z tematem, wątek zostanie zablokowany.
    Jeżeli pojawią się posty (nie związane z tematami a powracającymi do tej sprawy w innych wątkach) zablokujemy Użytkowników którzy odbiegają od tematu i nie stosują się do zaleceń Moderacji.
    Zrozumiałem będzie wszystko jak należy

Cytat Zamieszczone przez Bartłomiej Fraś Zobacz posta
    Napisłem zgłoszenie przez Play24 co dzieje sie z aktualizacją oraz o podanie terminu wdrożenia. W odpowiedzi dostałem to:
    "Konsultowałam Pana sprawę z naszym działem rozwoju urządzeń. Otrzymałam odpowiedź, że do Pana modeli telefonu nie mamy obecnie aktualizacji.

Zgłosiliśmy poprawki do oprogramowania i czekamy aż zostaną wdrożone."

Czyli generalnie dalej nic. Swoją drogą ciekawi mnie cóż to za poprawki - ale tego już nie powiedzą.
    Bartek też mam model Moto Z2 Play z Play i wielokrotnie już kontaktowałem się z działem technicznym Play przez Play 24 to co robię pisali na zgłoszenie mojej mamie napisali to samo w czerwcu i lipcu poczekałem do końca wakacji zadzwoniłem sam do działu technicznego Play oto ich odpowiedz: Aktualizacja oprogramowania dla Moto Z2 Play z Play będzie dostępna do końca tego roku
    Miałem więc dość tego kręcenia i zrobiony mam debranding Moto Z2 Play ma teraz software producenta i zabezpieczenia na sierpień z androidem 8.0 tobie radzę to samo zrobić bo się nie doczekasz

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez Bartłomiej Fraś Zobacz posta
    chyba brak Wifi Calling bo wg listy play Nie wspiera żadnej motki. A co do logo startowe... no tak trzeba wielu miesięcy ciężkiej pracy zespołu radka aby go podmienić z domyślnego.
    Wifi calling Play blokuje dla Moto Z2 Play informacje mam od producenta

Bartek mam spokój z Play po debrandinguKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20180911-112500.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	26.2 KB
ID:	6844

Update: Zgodnie z informacją z Play24, aktualizacja do Androida Oreo jest planowana na październik. Play zastrzega jednocześnie, że w razie problemów ten termin może ulec zmianie.

Cytat Zamieszczone przez michal.pawlowski Zobacz posta
    Update: Zgodnie z informacją z Play24, aktualizacja do Androida Oreo jest planowana na październik. Play zastrzega jednocześnie, że w razie problemów ten termin może ulec zmianie.
    Znając życie Play wyda na przełomie października i listopada tak ja od początku zakładałem xd na szczęście nie mam już brandu Play i Moto Z2 Play ma wszystkie aktualizację oprogramowania na bieżąco i do tego smartfon przyspieszył obecnie są latki bezpieczeństwa na sierpień także Play jest 3 aktualizację oprogramowania do tyłu xd

Polecam debranding. Teraz działa super i bez nerwów.

Cytat Zamieszczone przez camelcom Zobacz posta
    Polecam debranding. Teraz działa super i bez nerwów.
    Potwierdzam chula jak szalony a brand Play tylko go zamulal ciekawe co na to pupilek playa guiar xd

Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    Cytat Zamieszczone przez Łuki Zobacz posta
    (...) ciekawe co na to pupilek playa guiar xd
    I po co ta docinka?
    Nie można normalnie dyskutować, potrzeba zaczepek?
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Cytat Zamieszczone przez xaviero Zobacz posta
    I po co ta docinka?
    Nie można normalnie dyskutować, potrzeba zaczepek?
    Przepraszam nie miałem nic złego na myśli po prostu sobie o nim przypomniałem apropo tego tematu nie będzie żadnych kłótni przynajmniej z mojej strony

Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 19272829

Uprawnienia umieszczania postów