Wątek: Moto Z2 Play wątek poświęcony tylko temu urządzeniu Aktualizację oprogramowania itp

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 86 z 86
    Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Cytat Zamieszczone przez Łuki Zobacz posta
    Brednie te ustawienia sieciowe nie mają ingerencji w system jaki ma brand ustawienia sieciowe to MMS SMS czy punkty dostępu do neta lub włączenie voLTE ale to nie ma nic wspólnego z brandem
    Przecież nie porównuję tego 1:1 ale są to ustawienia dotyczące współpracy telefonu z nadajnikami operatora czyli popularna parametryzacja modemu.

Kolega ma rację myśli to samo co ja w tej sprawie po prostu jahu chcę nam zrobić wodę z mózgu co do brandu w Play dodam jeszcze że modele z T-Mobile nie posiadają brandu mój kolega ma smartfon z T-Mobile jest bez brandu
    Kolego nie robię nikomu żadnej wody z mózgu pierwszy lepszy telefon Samsung Galaxy S9 https://www.sammobile.com/firmwares/...U1ARD4/218949/ może nie wrzucają aplikacji tak jak Orange czyli pytają użytkownika czy chce zainstalować aplikacje operatora ale telefon jest brandowany.

Proponuję zakończyć OffTopic bo to nie jest temu poświęcony wątek.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    Przecież nie porównuję tego 1:1 ale są to ustawienia dotyczące współpracy telefonu z nadajnikami operatora czyli popularna parametryzacja modemu.

Kolego nie robię nikomu żadnej wody z mózgu pierwszy lepszy telefon Samsung Galaxy S9 https://www.sammobile.com/firmwares/...U1ARD4/218949/ może nie wrzucają aplikacji tak jak Orange czyli pytają użytkownika czy chce zainstalować aplikacje operatora ale telefon jest brandowany.

Proponuję zakończyć OffTopic bo to nie jest temu poświęcony wątek.
    Jahu masz rację nie warto się sprzeczać ty wiesz swoje a ja swoje w tej sprawie wątek jest o czym innym i nie warto go zapychać przepychankami co nie zmienia faktu że gdyby smartfony które chodzą u was na Androidzie były bez brandu to skończył by się szum o aktualizację oprogramowania oraz łatki bezpieczeństwa bo były by wtedy dostępne kiedy producent je wysyla a tak to musi przejść przez weryfikacjie operatora co jest czasochłonne i tu Jahu musisz mi przyznać rację

Jahu masz rację nie warto się sprzeczać ty wiesz swoje a ja swoje w tej sprawie wątek jest o czym innym i nie warto go zapychać przepychankami co nie zmienia faktu że gdyby smartfony które chodzą u was na Androidzie były bez brandu to skończył by się szum o aktualizację oprogramowania oraz łatki bezpieczeństwa bo były by wtedy dostępne kiedy producent je wysyla a tak to musi przejść przez weryfikacjie operatora co jest czasochłonne i tu Jahu musisz mi przyznać rację
    Racja.

Hardcore Player
    Tak już poważnie mówiąc Jahu: wiem, że w Orange VoLTE działa na telefonach, które nie mają nawet dystrybucji w Polsce i mają zainstalowany nieoficjalny system Lineage OS. A to dlatego, że VoLTE to wbudowana funkcjonalność Androida. Czyli tak samo jak iPhone. Android tak samo pobiera ustawienia sieciowe, jak iOS i nie jest potrzebna do tego żadna ingerencja operatora w oprogramowanie

Nie przekonuj, że iPhone różni się pod tym względem od Androida. Play sztucznie blokuje VoLTE na wszystkich telefonach, a odblokowuje tylko na brandowanych oraz wtedy, gdy producent zapłacił za taką możliwość na modelu bez brandu.

Nie przekonuj, że to względy techniczne są powodem, bo to zwykła bujda.
    Ostatnio edytowane przez giaur ; Dzisiaj o 09:09

Cytat Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
    Tak już poważnie mówiąc Jahu: wiem, że w Orange VoLTE działa na telefonach, które nie mają nawet dystrybucji w Polsce i mają zainstalowany nieoficjalny system Lineage OS. A to dlatego, że VoLTE to wbudowana funkcjonalność Androida. Czyli tak samo jak iPhone. Android tak samo pobiera ustawienia sieciowe, jak iOS i nie jest potrzebna do tego żadna ingerencja operatora w oprogramowanie

Nie przekonuj, że iPhone różni się pod tym względem od Androida. Play sztucznie blokuje VoLTE na wszystkich telefonach, a odblokowuje tylko na brandowanych oraz wtedy, gdy producent zapłacił za taką możliwość na modelu bez brandu.

Nie przekonuj, że to względy techniczne są powodem, bo to zwykła bujda.
    Kolega ma rację to samo robi google z ukrywaniem niektórych funkcji w systemie Android można to sprawdzić włączając opcje programisty androida lub kalibrator systemu ui to samo jest z Play wył są niektóre funkcje urządzenia by potem Play je niby włączył i pokazał że takie rzeczy tylko w Play lub po raz pierwszy w Play szkoda gadać ja nie jestem Januszem smartfonów by łykać wszystko jak pelikan swoją wiedzę mam na temat smartfonów

Hardcore Player
    Temat techniczny nie reklama. Czy ktoś kto ma telefon z dystrybucji Orange (albo innego dużego polskiego operatora), chodzi o zakup w salonie firmowym a nie na allegro albo na ulicy,
    może potwierdzić że zainstalowany w nich OS -w telefonach przeznaczonych do oficjalnej sprzedaży z gwarancją
    pochodzi z 'nieoficjalnego źródła' czyli ze strony ww jakichś amatorów ??
    Lineage Os, jest coś takiego w oficjalnej sprzedaży ??
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; Dzisiaj o 12:40

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów