Wątek: RODZINA w Play na Kartę

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 53
    Tez mam pytanie. Korzystam z rodziny play na kartę równe 30 dni. Przyszedł mi SMS ze za dwa dni kończy się usługa. Dziś jest ostatni dzien ważności. Jak mam ponownie przywrócić usługę 3 numerom? Dodam ze na moim koncie są odpowiednie środki do doładowania. Proszę o szybką odpowiedz

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @monisskax3 musisz to zrobić ręcznie tak samo jak przy aktywacji usługi.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Player
    Witajcie, mam formułę rodzinną a w niej 4 numery. CO MIESIĄC mam problem z odnowieniem pakietów. Najpierw przychodzi sms ze za dwa dni formuła zostanie wyłączona, potem przychodzi sms ze formuła została wyłączona. Ja zawczasu doładowuje konto kwotą delikatnie większą niż jest wymagana. Formułę włączam za pomocą strony play24, dostaje smsa że formuła zostanie włączona w ciągu 24h i tak po 24h nie się nie dzieje. Czasem nawet próbuje kilka razy w ciągu tego samego dnia aktywować pakiet i też nic się nie dzieje. Dopiero jak zadzwonię na infolinię i ktoś mi tam ręcznie włączy pakiet to aktywacja jest niemal natychmiastowa. Ludzie czy wy nie możecie nic z tym zrobić ? Infolinia rozkłada ręce a nas to bardzo irytuje bo jednak 24h bez możliwości dzwonienia jest śmieszne i nie poważne.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez cegulla Zobacz posta
    Witajcie, mam formułę rodzinną a w niej 4 numery. CO MIESIĄC mam problem z odnowieniem pakietów. Najpierw przychodzi sms ze za dwa dni formuła zostanie wyłączona, potem przychodzi sms ze formuła została wyłączona. Ja zawczasu doładowuje konto kwotą delikatnie większą niż jest wymagana. Formułę włączam za pomocą strony play24, dostaje smsa że formuła zostanie włączona w ciągu 24h i tak po 24h nie się nie dzieje. Czasem nawet próbuje kilka razy w ciągu tego samego dnia aktywować pakiet i też nic się nie dzieje. Dopiero jak zadzwonię na infolinię i ktoś mi tam ręcznie włączy pakiet to aktywacja jest niemal natychmiastowa. Ludzie czy wy nie możecie nic z tym zrobić ? Infolinia rozkłada ręce a nas to bardzo irytuje bo jednak 24h bez możliwości dzwonienia jest śmieszne i nie poważne.
    Powinien sie odnawiac cyklicznie, jak sa środki, a tak to kiepski pakiet,bo nagle moze byc telefon potrzebny, a TU NIECZYNNY...

ja tu czegos nie rozumiem: dostajecie 2 dni wczesniej smsa ze sie formula konczy, to dlaczego nie mozecie sobie doladowac konta i aktywowac formuly w ciagu tych 2 dni, zeby te 24 godziny lyknac w miedzyczasie?

Witam

U mnie problem jak kilka postów wyżej. Próba włączenia pakietu kończy się informacją "przepraszamy spróbuj ponownie później" bądź "korzystasz już z innej formuły. wejdź na play24 aby włączyć nowy pakiet". Dodam, że przez poprzednie 2 miesiące nie było takich problemów. Oczywiście, ani ja ani członkowie mojej grupy nie mamy włączonych innych pakietów, sprawdzałem to wielokrotnie.

Pozdrawiam

Cytat Zamieszczone przez eresz Zobacz posta
    ja tu czegos nie rozumiem: dostajecie 2 dni wczesniej smsa ze sie formula konczy, to dlaczego nie mozecie sobie doladowac konta i aktywowac formuly w ciagu tych 2 dni, zeby te 24 godziny lyknac w miedzyczasie?
    Ja też nie rozumiem, czemu NIE ODNAWIA się CYKLICZNIE, tylko trzeba BAWIC sie recznie...dla kogo ta taryfa..

Player
    Kasę zawsze mam zawczasu, pakiet mi sie kończy bodajże 10 a ZAWSZE ładuje kase w okolicach 6 lub 7 dnia miesiąca. Aktywować tego pakietu nie mogę, bo przecież w systemie jest aktywny ten pakiet a drugiego nie mogę aktywować, próba wyłączenia to znowu kolejne śmieszne 24h, które i tak nic nie dają.

A konsultanci playa rozkładają ręce...
    Ostatnio edytowane przez cegulla ; 11-10-2018 o 20:22

Cool

Cytat Zamieszczone przez cegulla Zobacz posta
    Kasę zawsze mam zawczasu, pakiet mi sie kończy bodajże 10 a ZAWSZE ładuje kase w okolicach 6 lub 7 dnia miesiąca. Aktywować tego pakietu nie mogę, bo przecież w systemie jest aktywny ten pakiet a drugiego nie mogę aktywować, próba wyłączenia to znowu kolejne śmieszne 24h, które i tak nic nie dają.

A konsultanci playa rozkładają ręce...
    no to proszę notować, bo chyba problem się rozwiązał dzięki uprzejmym pracownikom punktu w toruniu:

zmieniacie ofertę na FORMUŁA PLAY NA KARTĘ *163*10#

po włączeniu w/w oferty dopiero wysyłacie zaproszenie, żeby stworzyć grupę.

Uprzejmy pan w toruniu poinformował mnie, że w to jest jedyna oferta, która nie zakłóca pakietu rodzinnego - sprawdzone na jego szwagrze od kilku miesięcy. Potestujcie, dajcie znać.

NIE MA ZA CO

no to proszę notować, bo chyba problem się rozwiązał dzięki uprzejmym pracownikom punktu w toruniu:

zmieniacie ofertę na FORMUŁA PLAY NA KARTĘ *163*10#

po włączeniu w/w oferty dopiero wysyłacie zaproszenie, żeby stworzyć grupę.

Uprzejmy pan w toruniu poinformował mnie, że w to jest jedyna oferta, która nie zakłóca pakietu rodzinnego - sprawdzone na jego szwagrze od kilku miesięcy. Potestujcie, dajcie znać.

NIE MA ZA CO
    ILE to płatne i ile mam GB?
    Ostatnio edytowane przez jerzy.zach ; 13-10-2018 o 16:03

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów