Wątek: SZCZAWNICA a reklamy wprowadzające w błąd

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Exclamation SZCZAWNICA a reklamy wprowadzające w błąd

Witam,
    rozumiem, że reklama przede wszystkim, ale kiedy w końcu Play zadba o miejsca, w których takie reklamy wiesza?!
    Reklamować 4G LTE Ultra w miejscu gdzie cudem działa max H+ a w 90% E to trochę przegięcie.
    Mieszkańców co prawda nie jest dużo w Szczawnicy bo +/- 10 tysięcy, ale rocznie odwiedza ją naprawdę bardzo wielu turystów. Nie bez powodu ciągle zajmuje miejsce w pierwszej piątce najlepszych turystycznych miejscowości w Polsce.
    Co prawda w telefonie mogę wymusić sobie zasięg Orange i mieć LTE z ograniczeniami (tak, Orange dba tutaj o klientów!), ale z internetem mobilnym jest problem.
    Niedaleko jest nadajnik Play (góra Stajkowa w Krościenku) i zasięg stamtąd sięga do wjazdu do Szczawnicy.
    Następny nadajnik jest na górze Jarmuta skąd Play nadaje na Szczawnicę, ale tam słabiutko z jakością.
    Kiedy w końcu możemy liczyć na zainteresowanie problemem przez Play? Nawieszaliście niedawno tutaj pełno reklam na budynkach to może czas zareklamować się nie wizualnie a jakością sygnału?

Przedstawiciel pienińskich górali i ubolewających turystów...

Raczej nikt się nie zainteresuje tym, jest nadajnik to korzystajcie słaby zasięg? To wynocha na roaming krajowy z ograniczeniem. Oczywiście to słowa działu technicznego bo też walczyłem z czymś podobnym. Nadajnik jest u nas w mieście ale tak nadaje że 1km od masztu jest prawie brak zasięgu a o LTE pomarzyć . Jeśli Orange dba o klientów może czas na zmianę...

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Na forum raczej nie uzyskasz odpowiedzi od Play. Sprawdzaj na http://beta.btsearch.pl/ lub na UKE pod kątem uzyskanych pozwoleń.
    Ostatnio edytowane przez Dorotea ; 13-03-2018 o 11:09

Cytat Zamieszczone przez Klient90 Zobacz posta
    .... Jeśli Orange dba o klientów może czas na zmianę...
    Słuszna uwaga

A dlaczego akurat na Orange ? W Szczawnicy ma potwierdzone tylko LTE1800 NetWorks. Drugi z partnerów ma jeszcze własne LTE800. A Play ma w Szczawnicy pozwolenie na komplet 4 pasm LTE więc pozostaje czekać na odpalenie BTS-a Osiedle Połoniny 2A. Na górze Jarmuta ma tylko 3G na UMTS2100, takie są uroki stref przygranicznych.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Na ten moment póki co tylko Krościenko nad Dunajcem tam faktycznie jest dostępny zasięg 4G LTE Ultra . Szczawnica według mapki na stronie póki co zasięgu LTE z Play jeszcze nie ma. Pozwolenie jest tak jak napisał @cinek1963 ale kiedy będzie tego niestety nie wiadomo. Zasięg jest stale rozbudowywany ostatnio bardzo intensywnie więc jeśli nie będzie protestów to miejmy nadzieję, że długo to nie potrwa.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Nie wiem na ile moja interwencja pomogła, ale PLAY odpalił z LTE w Szczawnicy.
    Dziękujemy!

też jestem zadowolony bo jezdze tam i wkoncu mozna z LTE korzystac

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Miło nam to słyszeć .
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów