Witam,
to już 3 post jaki piszę na tym forum dotyczący tego samego problemu z którym Play nie umie sobie poradzić w żaden sposób i nie ma pojęcia tak naprawdę co jest nie tak. Problem występuję z połączeniem w technologi LTE.

Nowy telefon LGV30 z nakładką Play-a w jednym mieście w Polsce ( Dębica) nie ma możliwości korzystania z LTE tzn telefon łączy się tak jakby z nadajnikiem LTE ale od razu znika z niego ikona LTE , wtedy ja nie mam wcale internetu oraz nie można się do mnie dodzwonić. Przypadłość taka występuję tylko w tej jednej miejscowości na wszystkich nadajnikach Play ( w sumie 3), na roamingu orange łączy się bez problemu. Jak tylko wyjadę z Dębicy wszystko działa bez problemu ( zjeździłem już polske we wszystkie strony wszędzie było ok). Telefon już 2 razy był w serwisie LG ponieważ myślałem że jest uszkodzony no ale okazało się że winny od początki jest Play i jego nadajniki w Dębicy. Temat jest o tyle ciekawy że jak przełożę kartę do swojego starego telefonu LTE działa bez problemu. Aktualnie w Dębicy ustawiłem w telefonie zasięg 2G i 3G i tylko tak mogę użytkować ten telefon u siebie bo nie wiem kiedy on mi się zechce przełączyć na LTE play i do mnie się nie będzie można dodzwonić.

Czy ktokolwiek jest w stanie chociaż naprowadzić na przyczynę takiego problemu ? Ustawienia były już restartowane, APN-y sprawdzone ( w sumie wszystko działa poza Dębicą także musi być dobrze), nikt nie ma bladego pojęcia gdzie jest przyczyna problemu...