Wątek: Play nie umie rozwiązać problemu z LTE

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 120
    Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Dorotea Zobacz posta
    Nie proponujecie już odwołania od reklamacji? Do sądu ma z tym iść? Chyba bardziej po drodze będzie mu do konkurencji.
    Postępowanie reklamacyjne jest jednoinstancyjne. Jesli opertor nei wyraził zgody na sad przy prezesie uke pozostaje sąd powszechny.

Dokładnie 0range na 1 miejscu sam wam jak przeszedlem do orange na karte to 2 razy lepsze oferty niz w playu

Hardcore Player
    @ bony:
    Trzeba sprawdzać co się da samemu. Czy na zupełnie innym telefonie (sąsiada, znajomego, sprzedawcy z salonu, człowieka z serwisu) występuje ten sam problem który nazwałeś 'LTE w Dębicy' ?
    Na początek telefon z LTE innego producenta, a potem jak się da marki LG ale inny model.
    Przypuszczalnie (tylko przypuszczalnie) Twój egzemplarz może mieć drobną mało istotną wadę jak by to serwis powiedział, ale gdzie (modem, płyta gł, soft) to tego już nikt nie wie.
    I nigdy się nie dowie ponieważ nie będziesz wysyłał swojego telefonu do centralnego laboratorium LG.
    PS. a może brand mu tak zaszkodził że teraz nie działa na LTE we własnej sieci. Jak się da to wgraj oryginalny firmware.
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; 01-03-2018 o 17:16

Hardcore Player
    No dobra ale jaka jest ta pierwsza odpowiedź - czy to tajemnica biznesowa ?
    A to czy się logujesz do LTE czy "niżej" nie skutkuję możliwością lub niemożliwością zestawiania połączeń telefonicznych=h.
    Ale ciekawe jaka była ta pierwsza odpowiedź ?

Ze swojej strony chyba już prawie wszystko sprawdziłem, na innym telefonie stary HTC One LTE działa z tą kartą która aktualnie jest w LGV30. Zony telefon galaxy s7 plus też działa. Nie testowałem jeszcze innego telefonu od LG ale podejrzewam że będzie działać. Raczej problem jest z tym modelem " z tym softem " i tymi konkretnymi nadajnikami. Jak wspomniałem już wcześniej jak tylko wyjadę z Dębicy wszystko wraca do normy a z racji zawodu jeździłem już z tym telefonem po całej Polsce i nigdzie w innym mieście nie widziałem takiego problemu. Co do serwisu no to na zdrowy rozum jak telefon pojedzie do Warszawy czy do Katowic ( tam chyba serwisy LG są) no to przecież tam wszytko śmiga aż miło , to jak oni mają stwierdzić tą usterkę? Musieli by przyjechać tu gdzie nie działa lub z porozumieniem z Play nie wiem zczytywać info z nadajników i coś główkować... ale tego im się nie będzie chciało robić na pewno.

Cytat Zamieszczone przez AndrzejJacek Zobacz posta
    No dobra ale jaka jest ta pierwsza odpowiedź - czy to tajemnica biznesowa ?
    A to czy się logujesz do LTE czy "niżej" nie skutkuję możliwością lub niemożliwością zestawiania połączeń telefonicznych=h.
    Ale ciekawe jaka była ta pierwsza odpowiedź ?
    Czy chodzi ci o pierwszą odpowiedz od Play? Jeśli tak za pierwszym razem rozmwaialem z jakimś konsultantem co próbował coś ustawiać, zgłaszałem godziny logów do tego nadajnika , jak telefon był "połączony" z LTE. Po tygodniu zadzwoniła infolinia że zlikwidowali problem to był piatek, konsultant zapewniał że do soboty po południu problem zniknie bo rzekomo coś tam dołożyli do nadajniki ( już wtedy trochę mi się to nie podobało bo nadajników w Dębicy są 3 a on mówił tylko o jednym, tym najbliżej gdzie mieszkam ). Stwierdziłem że ok zobaczymy jak będzie, no ale wtedy już zamknął zgłoszenie a ja dostałem rekompensatę za niedogodności 50 zł ... No ale jak wszyscy się domyślają było to puste gadanie nic się nie zmieniło. W poniedziałek otwarłem nowe zgłoszenie i tak się bujam do dzisiaj.

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    @bony - Podaj mi proszę numer aktualnie otwartego zgłoszenia.

Hardcore Player
    @ bony; jak te zgłoszenia nic nie pomogą to pozostaje zwrócić telefon sprzedawcy na niezgodność z umową. Sprawa jest jasna ponieważ nie ma parametrów o których zapewniał Cię sprzedawca czyli nie działa w nim transmisja LTE, a z jakiego powodu i dlaczego tylko w Twojej lokalizacji to już nich się Play martwi.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez bony Zobacz posta
    Czy chodzi ci o pierwszą odpowiedz od Play? Jeśli tak za pierwszym razem rozmwaialem z jakimś konsultantem co próbował coś ustawiać, zgłaszałem godziny logów do tego nadajnika , jak telefon był "połączony" z LTE. Po tygodniu zadzwoniła infolinia że zlikwidowali problem to był piatek, konsultant zapewniał że do soboty po południu problem zniknie bo rzekomo coś tam dołożyli do nadajniki ( już wtedy trochę mi się to nie podobało bo nadajników w Dębicy są 3 a on mówił tylko o jednym, tym najbliżej gdzie mieszkam ). Stwierdziłem że ok zobaczymy jak będzie, no ale wtedy już zamknął zgłoszenie a ja dostałem rekompensatę za niedogodności 50 zł ... No ale jak wszyscy się domyślają było to puste gadanie nic się nie zmieniło. W poniedziałek otwarłem nowe zgłoszenie i tak się bujam do dzisiaj.
    Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    @bony - Podaj mi proszę numer aktualnie otwartego zgłoszenia.
    Play4Yoy2 - pytanie. naprawdę nie wiem bo nie praktykowałęm - jakimi kanałami udzielane są odpowiedzi na zgłoszenia telefoniczne - czy np. można je odczytać (odpowiedzi) - na play24 ? Prośba o informację.
    Ostatnio edytowane przez AndrzejJacek ; 02-03-2018 o 19:50

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    @AndrzejJacek - Tak, z odpowiedzią na zgłoszenie zamykane telefonicznie również możesz zapoznać się na Play24.

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów