Wątek: Play nie umie rozwiązać problemu z LTE

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 120
    Nie,nie jest.

Mam już potwierdzenie, że dziś w nocy problem został naprawiony i nieprawidłowości związane z połączeniami i transmisją danych w technologii LTE nie powinny już występować. Przepraszam za niedogodności.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    Mam już potwierdzenie, że dziś w nocy problem został naprawiony i nieprawidłowości związane z połączeniami i transmisją danych w technologii LTE nie powinny już występować. Przepraszam za niedogodności.
    Potwierdzam, w miejscowości Dębica na moim LG v30 problem został rozwiązany LTE działa prawidłowo

@Piotr - super, bardzo się cieszymy
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Ale to tylko w tej miejscowości czy w innych też?

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    Play4You jaką odpowiedź uzyskałeś czy wszędzie to zostanie naprawione czy tylko w tej miejscowości o której mowa?

@Tabaluga3, nie mam informacji o problemach w Dębicy
    Jeśli w innych lokalizacjach są jakieś niedogodności prosimy o kontakt z Obsługą Klienta oficjalnymi kanałami oraz zarejestrowanie zgłoszenia. My nie mamy, aż tak szczegółowych informacji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Witam. Parę dni temu wysłałem zgłoszenie na Play24 i dziś dzwonił do mnie gość z Play i mówił że był problem w Dębicy, ale już powinno być ok gdy ustawię wybór automatyczny, no i jest dobrze.
    Ostatnio edytowane przez DragoSwd ; 22-06-2018 o 21:35

Potwierdzam, po kilku miesiącach - w końcu działa LTE w lokalizacji Strzyżów! Szkoda, że zajęło to tak długo. Ciekaw jestem co było problemem - bo na pewno nie telefon..

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Brak nowych wpisów w wątku.
    Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW do Moderatorów: Jahu lub Xaviero wątek zostanie ponownie otwarty.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia umieszczania postów