Wątek: Android Oreo 8.0 dla Galaxy S8 z brandem Play

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
    8.0 dla s8 i s8+ została wstrzymała a jak wstrzymana dla XEO to i Play tym bardziej

Teraz już nie chodzi mi o oreło tylko o poprawki. Bo postawa Play w temacie wypuszczania aktualizacji z poprawkami to żenada. Uzylbym innego słowa. Niestety nie po drodze mi do serwisu,a wysyłać telefonu mi się nie chce na sam debranding. Może przy okazji kiedyś jakiejś gwarancyjnej naprawy...

Hardcore Player
    Jestem pewny, że Radek już testuje nowy soft. Zespół Radka prężnie pracuje i warto to docenić

Cytat Zamieszczone przez Rybus85 Zobacz posta
    Teraz już nie chodzi mi o oreło tylko o poprawki. Bo postawa Play w temacie wypuszczania aktualizacji z poprawkami to żenada. Uzylbym innego słowa. Niestety nie po drodze mi do serwisu,a wysyłać telefonu mi się nie chce na sam debranding. Może przy okazji kiedyś jakiejś gwarancyjnej naprawy...
    To uciekłeś z tym PLAYowym S8 czy S8+ na krtę do Orange ?

Wcześniej uciekłem do Orange. Później od ojca trafiła się okazja na S8+. Niestety z brandem Play :/
    I Giaur proszę Cię przestać się udzielać,bo czytając Twoje wypowiedzi człowiek myśli że jesteś zindoktrynowany,głupoty czasem takie wypisując że szok
    Ostatnio edytowane przez Rybus85 ; Wczoraj o 00:25

Zawsze jest wyjście żeby pozbyć się brandu Play, udając się do autoryzowanego serwisu Samsunga a tam w ciągu max 2 godzin zdejmą Ci brand. Ktoś pisał że usługa jest płatna max 95zł.Nie jest tanio fakt, w zasadzie powinni zrobić to za darmo ale niestety tak nie jest. Rybus85 pomyśl o tym może warto zapłacić i mieć spokój ??? Ja zrobiłem to zaraz po wyjściu z salonu Play i teraz nie muszę się zastanawiać kiedy będą aktualizacje Jeden minus jest taki że tracisz rękojmia od Play a gwarancja od Samsung Polska zostaje normalnie i to jest jedyna wada a może nie tej operacji
    Ostatnio edytowane przez XMAREKK30 ; Wczoraj o 16:50

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów